Nové designy luxusních koberců JoV

Luxusní ručně vyráběné kusové koberce JoV, dodavatel BOCA Group Praha.

Belgická společnost JoV je naším dodavatelem luxusních kusových koberců z těch nejkvalitnějších přírodních materiálů. V jejich kolekci najdete pouze ručně vyráběné kousky s důrazem na detail a kvalitu provedení. Každý koberec je tak vlastně jedinečným originálem, který vnáší do interiéru specifický nádech, jemně jej dotváří či naopak výrazně definuje.

Ve výběru koberce JoV máte velmi široké možnosti – zvolit si můžete materiál (vlna, hedvábí, len, mohér, bavlna), barvu i design. To samé platí pro rozměry – na přání zákazníka je možné vyrobit téměř jakýkoliv tvar i rozměr.

Designů, které má JoV v zásobě, je sice omezené množství, ale nabídka se samozřejmě s časem obměňuje a jen za poslední dobu přibylo hned několik novinek. Příkladem budiž třeba design Tridon (trojúhelníky s odlišnou strukturou povrchu), Bricks (do pásů poskládané cihličky), Trace (šikmé pruhy o různé síle), Boules (úzké proužky a puntíky) nebo Blur (jemné stylizované kosočtverce). K dispozici jsou i speciální návrhy od renomovaných designérů – například koberce The Hidden Stockholm od návrhářského studia Form Us With Love jsou vyrobené v Portugalsku z té nejlepší novozélandské vlny. Nebo kolekce Geometria od belgického návrháře Bena Beirense, která pracuje s jednoduchým motivem pruhů a oživuje je s využitím diagonální perspektivy, práce s vrstvami a barvami.

Aktuality

Designové koberce OBJECT CARPETDesignové koberce OBJECT CARPET

Designové koberce OBJECT CARPET

Na poli zátěžových a rezidenčních celoplošných koberců byste jen ztěží hledali originálnější designy než jaké mají koberce OBJECT CARPE..

Tkaný vinyl Fitnice jako moderní podlaha.Tkaný vinyl Fitnice jako moderní podlaha.

Nové barvy Fitnice Floor Wicker

Na trh přichází 6 nových barevných kombinací podlahové krytiny Fitnice Wicker. Tato řada byla dříve dostupná pouze v decentních zemitýc..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?