FITNICE - tkané PVC (tkaný vinyl)

FITNICE - tkané PVC (tkaný vinyl)

Protože se stále snažíme rozšiřovat náš sortiment a nabízet svým zákazníkům novinky na poli bytového designu, s potěšením oznamujeme, že jsme zahájili výhradní spolupráci se španělským výrobcem VERTISOL a do naší kolekce tak zařazujeme jejich výrobky FITNICE FLOOR a FITNICE WALL.

Tkané PVC je dlouhodobě exkluzivní součástí našeho sortimentu. Za řadu let, po které s touto krytinou pracujeme, jsme získali nenahraditelné zkušenosti jak s kvalitou, tak se všemi specifiky instalace a následné péče o tuto podlahovou krytinu. Vždy se snažíme našim klientům nabízet pouze to nejlepší, tedy produkty, kterým sami věříme a jsme ochotni se za ně zaručit.

Podlahová krytina FITNICE FLOOR, jejíž nášlapná vrstva je tvořena tkaným PVC, je vysoce odolný materiál, který není choulostivý na mechanické poškození tak, jak tomu je u některých jiných podobných materiálů, netrpí deformací povrchové struktury tkaniny a je rozměrově naprosto stabilní. Nová kolekce je různorodější designově i barevně, je svěží a originální. Nejmodernější a komplexní technické zázemí výrobce navíc umožňuje i výrobu nestandardních položek - to dosud u jiných dodavatelů nebylo možné.

Fitnice se vyrábí tradičně v rolích (š. 200 cm) i ve čtvercích (50x50 cm)a je vhodná pro instalaci v interiéru i exteriéru, údržba je extrémně jednoduchá a nenáročná. Ideálním způsobem spojuje odolnost, praktičnost a design.

FITNICE WALL se speciální textilní rubovou úpravou najde využití jako designový čalounický materiál určený pro atypický nábytek, na stěny, stropy a podobné aplikace podle vašich představ.

tkané PVC
13 barevných variant
cena na dotaz

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?