Aktuální kolekce vlněných koberců Creatuft

Aktuální kolekce vlněných koberců Creatuft

Vlna - nová vlna.

Na naše stránky jsme v posledních dnech přidali aktuální kolekci (hlavně) vlněných koberců Creatuft. Kolekce je opravdu zdařilá a je co nabídnout.

V této široké nabídce naleznete koberce všívané, ploše tkané, wiltony i kobercové čtverce.

Všívané koberce se výborně hodí jak pro bytové - domácí, tak i pro komerční prostory. V nové kolekci naleznete bohatou variaci všívacích stylů, barev, struktur, vlasů řezaných a smyček i různých vlasových kalibrů. Většina produktů je v základní nabídce na rolích o šířce 4 a 5 metrů s různými rubovými úpravami.

Ploše tkané koberce jsou dnes jedny z nejoblíbenějších vůbec díky kombinaci vlny, lnu a juty.

Wiltony jsou novinkou u Creatuftu, který kvůli jejich top kvalitě musel investovat nemalé prostředky do nového zařízení, schopného produkovat wiltony v té nejvyšší kvalitě. Wiltony jsou opravdu luxusním zbožím, nabízejícím nepřeberné kombinace barev, stylů a struktur.

Kobercové čtverce Creatuft jsou snadné na údržbu a velmi vhodné do všech komerčních prostor. Díky snadnému nahrazení poškozeného či opravdu opotřebovaného čtverce jsou skvělou volbou pro tento druh prostorů. Navíc Vám umožní vyjádřit se a rozčlenit prostor pomocí vytváření různých čar, zón - prostorů v prostoru.

Tým BOCA

Aktuality

Designové koberce OBJECT CARPETDesignové koberce OBJECT CARPET

Designové koberce OBJECT CARPET

Na poli zátěžových a rezidenčních celoplošných koberců byste jen ztěží hledali originálnější designy než jaké mají koberce OBJECT CARPE..

Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.

Nástěnné tkaniny Fitnice Wall

Představujeme vám náš zcela nový produkt - nástěnné vinylové tkaniny Fitnice Wall. Jde o nástěnnou krytinu z tkaného vinylu od našeho e..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?