Aktuální kolekce vlněných koberců Creatuft

Aktuální kolekce vlněných koberců Creatuft

Vlna - nová vlna.

Na naše stránky jsme v posledních dnech přidali aktuální kolekci (hlavně) vlněných koberců Creatuft. Kolekce je opravdu zdařilá a je co nabídnout.

V této široké nabídce naleznete koberce všívané, ploše tkané, wiltony i kobercové čtverce.

Všívané koberce se výborně hodí jak pro bytové - domácí, tak i pro komerční prostory. V nové kolekci naleznete bohatou variaci všívacích stylů, barev, struktur, vlasů řezaných a smyček i různých vlasových kalibrů. Většina produktů je v základní nabídce na rolích o šířce 4 a 5 metrů s různými rubovými úpravami.

Ploše tkané koberce jsou dnes jedny z nejoblíbenějších vůbec díky kombinaci vlny, lnu a juty.

Wiltony jsou novinkou u Creatuftu, který kvůli jejich top kvalitě musel investovat nemalé prostředky do nového zařízení, schopného produkovat wiltony v té nejvyšší kvalitě. Wiltony jsou opravdu luxusním zbožím, nabízejícím nepřeberné kombinace barev, stylů a struktur.

Kobercové čtverce Creatuft jsou snadné na údržbu a velmi vhodné do všech komerčních prostor. Díky snadnému nahrazení poškozeného či opravdu opotřebovaného čtverce jsou skvělou volbou pro tento druh prostorů. Navíc Vám umožní vyjádřit se a rozčlenit prostor pomocí vytváření různých čar, zón - prostorů v prostoru.

Tým BOCA

Aktuality

Designové koberce OBJECT CARPETDesignové koberce OBJECT CARPET

Designové koberce OBJECT CARPET

Na poli zátěžových a rezidenčních celoplošných koberců byste jen ztěží hledali originálnější designy než jaké mají koberce OBJECT CARPE..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?