Designové cementové stěrky Microtopping od Ideal Work

Designové stěrky Microtopping jako podlahová krytina či k instalaci na zeď a schody.

Krásné, jedinečné, praktické. Díky cementovým stěrkám Ideal Work Microtopping budete mít podlahy či stěny - ať už v interiéru či exteriéru - přesně podle vašich představ: inovativní a nadčasové, s odstínem dle vašeho přání. Italská cementová stěrka Microtopping je dokonce snadno a rychle aplikovatelná i na jakýkoliv stávající pevný podklad. Funguje i jako vynikající náhrada klasického pohledového betonu, který se v moderním bytovém designu prosazuje stále více. Idealwork, evropský leader v dekorativních cementových podlahách, je připraven splnit vaše představy.

Jaké jsou designové stěrky Microtopping?

• Díky směsi speciálně zušlechtěného cementu a polymerů jsou mírně elastické a skvěle přilnavé, lze je nanášet nejen na podlahy a stěny, ale i schody, kuchyňské linky, barové pulty, stoly a další hladké a pevné předměty.

• Lité podlahy ze stěrek Microtopping jsou nadčasově krásné, jejich vzhled je díky ruční aplikaci vždy unikátní a neopakovatelný.

• Můžete si vybrat z 24 základních barev s různou intenzitou, či nechat podlahu kreativně obarvit reaktivními barvivy.

• Vyznačují se vysokou odolností v oděru a jsou odolné i vůči povětrnostním vlivům a UV záření - hodí se tedy nejen do interiérů, ale i exteriérů.

• Jsou voděodolné, hodí se i do kuchyní, koupelen a sprch.

• Jsou velmi praktické, snadno se udržují a péče o ně není nikterak náročná.

• Podlaha se stěrkou Microtopping je vhodná i k instalaci s podlahovým vytápěním.

Kam se stěrky Microtopping hodí?

Microtopping je vynikající volbou pro ty, kdo chtějí celistvý hladký povrch s inovativním a zároveň přirozeným vzhledem. Je ideálním řešením pro prostory moderního a minimalistického designu. V rukou schopného designéra ale dokáže vhodně obohatit i klasickou či rustikální architekturu.

Pouhými třemi milimetry tloušťky renovuje Microtopping i stávající povrchy různého původu (beton, stěrka, keramika, dřevo atd.), aniž by bylo třeba je odstraňovat.

Díky svým unikátním vlastnostem je tato podlahová i pohledová stěrka vhodná pro aplikaci v interiéru i exteriéru, na vodorovné i svislé povrchy, jako jsou sádrokartonové desky, zdivo, schody, koupelny, sprchy... poskytuje vašim myšlenkám prostor bez hranic.

Aktuality

Nový showroom BOCA v obchodním centru Atrium Flora.Nový showroom BOCA v obchodním centru Atrium Flora.

Otevřeli jsme nový showroom!

Po dlouhých peripetiích s budováním nového showroomu vás konečně můžeme přivítat v krásných nových prostorách na Vinohradské ulici v Pr..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?