Designové cementové stěrky Microtopping od Ideal Work

Designové stěrky Microtopping jako podlahová krytina či k instalaci na zeď a schody.

Krásné, jedinečné, praktické. Díky cementovým stěrkám Ideal Work Microtopping budete mít podlahy či stěny - ať už v interiéru či exteriéru - přesně podle vašich představ: inovativní a nadčasové, s odstínem dle vašeho přání. Italská cementová stěrka Microtopping je dokonce snadno a rychle aplikovatelná i na jakýkoliv stávající pevný podklad. Funguje i jako vynikající náhrada klasického pohledového betonu, který se v moderním bytovém designu prosazuje stále více. Idealwork, evropský leader v dekorativních cementových podlahách, je připraven splnit vaše představy.

Jaké jsou designové stěrky Microtopping?

• Díky směsi speciálně zušlechtěného cementu a polymerů jsou mírně elastické a skvěle přilnavé, lze je nanášet nejen na podlahy a stěny, ale i schody, kuchyňské linky, barové pulty, stoly a další hladké a pevné předměty.

• Lité podlahy ze stěrek Microtopping jsou nadčasově krásné, jejich vzhled je díky ruční aplikaci vždy unikátní a neopakovatelný.

• Můžete si vybrat z 24 základních barev s různou intenzitou, či nechat podlahu kreativně obarvit reaktivními barvivy.

• Vyznačují se vysokou odolností v oděru a jsou odolné i vůči povětrnostním vlivům a UV záření - hodí se tedy nejen do interiérů, ale i exteriérů.

• Jsou voděodolné, hodí se i do kuchyní, koupelen a sprch.

• Jsou velmi praktické, snadno se udržují a péče o ně není nikterak náročná.

• Podlaha se stěrkou Microtopping je vhodná i k instalaci s podlahovým vytápěním.

Kam se stěrky Microtopping hodí?

Microtopping je vynikající volbou pro ty, kdo chtějí celistvý hladký povrch s inovativním a zároveň přirozeným vzhledem. Je ideálním řešením pro prostory moderního a minimalistického designu. V rukou schopného designéra ale dokáže vhodně obohatit i klasickou či rustikální architekturu.

Pouhými třemi milimetry tloušťky renovuje Microtopping i stávající povrchy různého původu (beton, stěrka, keramika, dřevo atd.), aniž by bylo třeba je odstraňovat.

Díky svým unikátním vlastnostem je tato podlahová i pohledová stěrka vhodná pro aplikaci v interiéru i exteriéru, na vodorovné i svislé povrchy, jako jsou sádrokartonové desky, zdivo, schody, koupelny, sprchy... poskytuje vašim myšlenkám prostor bez hranic.

Aktuality

BOCA na veletrhu podlahových krytin For Arch.BOCA na veletrhu podlahových krytin For Arch.

BOCA na veletrhu FOR ARCH

Letos jsme se zúčastnili největšího tuzemského stavebního veletrhu FOR ARCH pořádaného na výstavišti v Letňanech PVA EXPO Praha ve dnec..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?