Kolekce zátěžových koberců Perlon Rips Le Corbusier od Ankeru

Kolekce zátěžových koberců Perlon Rips Le Corbusier od Ankeru

Anker má již tradičně jednu z vedoucích pozic na trhu v oblasti kvalitních zátěžových koberců pro kancelářské, veřejné nebo hotelové prostory.

V kolekci zátěžových koberců Le Corbusier se Anker inspiroval světově proslulou barevnou stupnicí navrženou francouzským modernistickým architektem Le Corbusierem a hrdě tak představuje svou kvalitu Perlon Rips v působivé kolekci tří vzorů ve všech 63 barvách obsažených ve dvou původních barevnicích "Les claviers de couleurs".

Pro všechny architekty, designéry a především fanoušky Le Corbusiera a celé moderny přikládáme i přímý odkaz na švýcarského výrobce těchto barev: Les Couleurs ® - Le Corbusier. První barevnice Les claviers de couleurs obsahuje 43 barev a pochází z roku 1931. Druhá barevnice Les claviers de couleurs obsahuje 20 barev a pochází z roku 1959. Obě byly vytvořeny pro společnost Salubra, která se zabývala výrobou tapet z různých materiálů. Na stránkách výrobce (barev) je možné procházet a zkoumat jednotlivé barevné kombinace přesně jako v knize Polychromie architecturale.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?