Supergraphic - nová kolekce zátěžových koberců od OBJECT CARPET

Supergraphic -  nová kolekce zátěžových koberců od OBJECT CARPET

Máte slabost pro výrazné grafické vzory, kombinaci lesku s matem či retro prvky?

Nová kolekce "design special" s názvem SUPERGRAPHIC od dodavatele Object Carpet je právě taková. Šestice komfortních koberců s vynikajícími uživatelskými vlastnostmi, akustickými vlastnostmi (tlumení kročejového a ostatního hluku) a extra dlouhou životností jsou základem pro úspěšné řešení každého výrazného interiéru.

Díky speciálně inovované technologii všívání vlákna kombinují koberce ze série Supergraphic nejen různě barevná vlákna, ale i lesk s matem, což povrch/vzhled koberců neobyčejně oživuje a dělá jej ještě zajímavějším. Některé vzory v této sérii jsou i v závislosti na barevných kombinacích jemnější, jiné jsou opravdu výrazné. U všech je však patrný důraz na jasné a zároveň rafinované geometrické vzory, harmonickou barevnost, čistotu provedení (všechny vícebarevné vzory jsou všívané - nikoliv tištěné). Povrch/vzhled těchto koberců a kombinace různobarevných vláken v lesku/matu je velikou novinkou na trhu (zátěžových) koberců a nelze jej dosáhnout jinak než právě díky výše zmíněné technologické inovaci.

Náš exkluzivní prémiový dodavatel Object Carpet svou novou minisérií SUPERGRAPHIC opět určuje nové trendy a tendence na poli zátěžových designových koberců, ...jak to ostantně činí již přes 40 let. Koberce Blogg 1200, Marc Ten 1200, Move 1200, Peak 1200, Shift 1200 a Slim 1200 probudí a oživí každý Váš prostor, ať už jde o hotelové pokoje, kancelářské či soukromé prostory.

Aktuality

Boca praha facebook pinterest instagramBoca praha facebook pinterest instagram

BOCA na sociálních sítích

Nyní nás najdete i na vybraných sociálních sítích. O naše aktuality, novinky v produktech i mezi dodavateli, zdařilé realizace, tre..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?