Italské dřevěné podlahy Mardegan nyní v naší nabídce

kvalitní dřevěné podlahy Mardegan

Již tak široký sortiment podlahových krytin jsme v nedávné době rozšířili o dřevěné podlahy. Naším nejnovějším dodavatelem se stal italský výrobce Mardegan. Tento rodinný podnik vyrábí vícevrstvé dřevěné podlahy vysoké kvality materiálu i zpracování. Dřevu a produktům z něho vyrobených se společnost Mardegan věnuje s péčí a láskou, na základě zkušeností a znalostí předávaných z otce na syna, ve všech fázích jeho zpracování, od řezání, přes dlouhé a pečlivé sušení, až po samotné opracování a závěrečné lakování.

Dřevěné podlahy Mardegan nabízí více než čekáte

• Možnost variabilně kombinovat jednotlivé atributy podlahy (konstrukce, rozměr, materiál, barva, povrchová úprava atd.). Výsledkem je dřevěná podlaha podle vašich požadavků.

• Volba 2 nebo 3vrstvého provedení zajišťující dlouhotrvající stabilitu vrstvené podlahy. Tloušťka nášlapné vrstvy min. 5,2 mm dodávající podlaze vysokou odolnost. Výběr materiálu nášlapné vrstvy - dub evropský, ořechu evropský, ořech americký, akát či třešeň. Navíc jsou podlahy Mardegan vhodné pro podlahové vytápění (pozn. mimo 3 vrstvého provedení 20 mm).

• Široký výběr povrchových úprav - hladké, kartáčované, katrované, ostaršené, pískované, ručně hoblované, zaoblené dřevo či ručně sražené hrany. Pestrou paletu stylů a barevných provedení. Výjimečný italský design rozdělený do tématických kolekcí.

• Společnost Mardegan zpracovává výhradně evropské dřeviny, podléhající přísným standardům těžby a zpracování. Používá nejmodernější strojní zařízení na zpracování dřeva v kombinaci s ručním opracováním. To obstarávají mistry řemesla s dlouholetou praxí. Dřevo ošetřují vysoce kvalitními produkty, šetrnými k lidskému zdraví. A to vše dělají s respektem k přírodě a se dřevem zachází nanejvýš zodpovědně.

Něco navíc aneb dřevěné parkety, mozaiky a obložení stěn

• Vícevrstvé parkety s rybinovým vzorem v moderním pojetí

• Nadčasové parketové mozaikové kazety s širokým výběrem vzorů

• Obložení stěn dřevěnými panely s moderním designem

Aktuality

Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.

Nástěnné tkaniny Fitnice Wall

Představujeme vám náš zcela nový produkt - nástěnné vinylové tkaniny Fitnice Wall. Jde o nástěnnou krytinu z tkaného vinylu od našeho e..

Boca praha facebook pinterest instagramBoca praha facebook pinterest instagram

BOCA na sociálních sítích

Nyní nás najdete i na vybraných sociálních sítích. O naše aktuality, novinky v produktech i mezi dodavateli, zdařilé realizace, tre..

Domotex 2016 veletrh HannoverDomotex 2016 veletrh Hannover

Veletrh Domotex 2016

O veletrhu Domotex Německý Hannover hostil v uplynulých dnech již tradiční veletrh podlahových krytin Domotex. Více než 1400 vystavo..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?