Nové atraktivní sisalové koberce v kolekci Tasibel

sisalové koberce Tasibel

Společnost Tasibel uvedla na trh novinky v podobě atraktivních sisalových (Bellevue a Colora) a sisalovo vlněných (Java a Tasmania) koberců. Kolekce se tak rozšířila o nové, jedinečné produkty s charakteristickými vzory a krásnými přírodními odstíny. Jedno však zůstává stejné, sisalové koberce Tasibel s nezaměnitelným charakterem jsou výjimečným doplňkem každého stylového interiéru. Navíc jsou vysoce odolné a tedy vhodné téměř do jakéhokoliv prostoru. Pokládat je můžete celoplošně i jako kusové koberce.

Sisalový koberec BELLEVUE

Koberec Bellevue je tkaný technikou plochého tkaní ze 100% sisalu. Zdobený je velmi jemným vzorem rybí kosti, který z něho dělá decentní doplněk každého interiéru. Koberec je vysoce odolný a díky tomu je vhodný jak do rezidenčních, tak i do komerčních prostor. Můžete jej mít v 6 přírodních odstínech, respektujících přirozenou barevnost sisalu. Koberec Bellevue je vhodný pro použití kolečkových židlí i pro podlahové vytápění.

Sisalový koberec COLORA

100% sisalový koberec Colora je ploše tkaný základní technikou plátnové vazby. Pevně provázaná sisalová příze tak na jeho povrchu vytváří charakteristický pravidelný vzor, dodávající koberci jedinečnou strukturu. Nabízen je v 5 odstínech, od nejsvětlejší pískové barvy až po černou. Vysoká odolnost umožňuje pokládku v bytových i komerčních prostorách. Koberec Java je vhodný pro občasné použití kolečkových židlí.

Sisalovo vlněný koberec JAVA

Koberec Java je tkaný kombinováním 40% sisalu a 60% vlny. Jeho povrch tvoří malé utažené smyčky střídající se v řadách, vždy sisal a vlna. Výsledkem je skutečně jemný motiv malých proužků, které si při pohledu z větší dálky ztrácí a slévají v jeden celek. Vybírat můžete z 5 přírodních odstínů béžové a hnědé. I tento koberec je vysoce odolný, je možné jej použít i do komerčního provozu. Koberec Java je vhodný pro použití kolečkových židlí i pro podlahové vytápění.

Sisalovo vlněný koberec TASMANIA

Sisalovo vlněný koberec Tasmania je utkán kombinací 80% sisalu a 20% vlny. Má velmi jemnou strukturu, která je doplněná drobným geometrickým motivem, vytvořeným z kontrastní vlněné příze. Koberci tak dodává hloubku a zajímavě jej oživuje. Barevná paleta koberce Tasmania nabízí 5 přírodních odstínů sisalu doplněných bílou vlněnou přízí. Koberec Tasmania je vhodný pro použití kolečkových židlí i pro podlahové vytápění.

sisalový koberec
6 barevných variant
cena na dotaz
sisalový koberec
5 barevných variant
cena na dotaz
sisalovo vlněný zátěžový koberec
5 barevných variant
cena na dotaz
sislovo vlněný zátěžový koberec
5 barevných variant
cena na dotaz

Aktuality

Kobercové dílce ZigZagKobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag od firmy Fletco jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší dvěma zubatými okraji, díky kt..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?