FREESTILE - kobercové čtverce s geniálními designy otevírají nové možnosti

zátěžové kobercové čtverce object carpet inovativní design

Společnost Object Carpet představila novou generaci vysoce odolných kobercových čtverců FREESTILE, spojující inovativní designy s vynikajícími užitnými vlastnostmi, funkčností a odpovědností k životnímu prostředí. Neobyčejné jsou zejména inteligentní motivy, které různým položením vytvářejí pokaždé jiné, vždy však designově dokonale vyvážené vzory.

Inovativní a designově výjimečné

Inspirací pro designy kolekce FREESTILE se staly světové metropole a jejich odlišné kultury, od Antverp přes Ženevu, Paříž a Marakéš až po Tokio. Autorem je designérské duo Kathrin a Mark Patel. Vytvořili 16 rozdílných designů s unikátním uspořádáním v prostoru, každý ve 4 barevných provedeních. Klíčovým prvkem kolekce je rozřezání designů na jednotlivé čtverce o rozměru 50 x 50 cm. Položením čtverců bez jakéhokoli omezení nebo plánování vznikají nové, originální, ale přesto překvapivě harmonické motivy. Inteligentní designy zaručí, že každým položením čtverců vznikne zcela nový, výjimečný, vyvážený a jedinečný motiv. Díky unikátní digitální technologii tisku motivů získávají podlahy FREESTILE prostorový efekt a hloubku, která z nich dělá neopakovatelný originál.

Vhodné do vysoce namáhaných prostor

Kolekce zátěžových čtverců FREESTILE je speciálně určená do prostor s vysokou zátěží, do hotelů, obchodů, kanceláří, zasedacích místností, čekáren, vstupních hal, na letištní terminály a mnohé další. Díky svým motivům vnese do všech komerčních prostor závan nápaditého designu, inspirovaného multikulturním prostředím.

Maximálně funkční

Povrch kobercových čtverců FREESTILE tvoří vysoce odolná, ploše tkaná struktura s atraktivním vzhledem, vhodná i pro osoby trpící alergií. Textilní i rubová část kobercových čtverců je vyrobena ze 100% recyklovatelných materiálů. Inovativní rubová úprava Acoustic Plus Back Coating čtvercům zajišťuje výborné akustické vlastnosti a rozměrovou stabilitu. Odolností se zátěžové čtverce FREESTILE vyrovnají tvrdým podlahovým krytinám, zároveň si však uchovávají výhody, které nabízejí pouze textilní krytiny: výborné akustické vlastnosti, vysoký pochozí komfort a eliminaci nebezpečí uklouznutí.

Aktuality

Tkaný vinyl Fitnice jako moderní podlaha.Tkaný vinyl Fitnice jako moderní podlaha.

Nové barvy Fitnice Floor Wicker

Na trh přichází 6 nových barevných kombinací podlahové krytiny Fitnice Wicker. Tato řada byla dříve dostupná pouze v decentních zemitýc..

Domotex 2016 veletrh HannoverDomotex 2016 veletrh Hannover

Veletrh Domotex 2016

O veletrhu Domotex Německý Hannover hostil v uplynulých dnech již tradiční veletrh podlahových krytin Domotex. Více než 1400 vystavo..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?