Nový showroom BOCA ve výstavbě

boca praha nový showroom

Přímo v prostorách obchodního centra Flora, v budově B v 9. patře, pro vás připravujeme zcela nový designový showroom a sídlo společnost BOCA. Stejně jako dříve se i nyní projektu ujalo sehrané designérské duo - Roman Vrtiška a Vladimír Žák. Těšit se můžete na velkorysý, moderní prostor showroomu, do kterého opět chystáme originální prvky, jako byla dobře známá mozaika složená z různých druhů koberců, zdobící náš předešlý showroom. Vedle zákazníků na showroomu dostanou nové pracovní zázemí i zaměstnanci společnosti. Pracovní místa doplní designové odpočinkové prostory vhodné k brainstormingu a moderní prosklená zasedací místnost pro formální jednání.

V současné době již započaly přípravné a bourací práce v prostorách nového showroomu. Pracuje se na odstranění původních podlah, stropů, bourají se stávající příčky, kuchyňka i další zázemí. Prostor v následujících 3 měsících projde zásadní proměnou. S lehkou nadsázkou lze říci, že z původních dispozic zůstane na svém místě jen únikové schodiště. Vše ostatní dostane novou podobu reprezentující firemní identitu společnosti BOCA.

Brzy se tak můžete těšit na kompletně nový showroom, kde najdete to nejnovější a nejzajímavější ze světa podlahových krytin od všech našich dodavatelů.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?