Artigo Lava – přírodní živly uvězněné v kaučuku

Artigo Lava - kaučuková podlaha s embosovaným povrchem

Nejnovějším přírůstkem do rodiny kaučukových podlah italské značky Artigo je kolekce s názvem Lava. Její název napovídá, že inspiraci při navrhování tohoto vzoru hledali designéři v přírodě, mezi horskými masivy a přírodními živly. Embosovaný povrch celé kolekce Lava připomíná kamenný vzhled prastarých vyvřelin a nestejnoměrná barevnost tomuto přírodnímu dojmu jen nahrává. Vybrat si můžete z 6 barev – všechny spíše v zemitých tónech, od hnědé přes šedou až po temně černou. Stejně jako ostatní kaučukové krytiny Artigo se i Lava vyrábí pouze ze zdravotně a ekologicky nezávadných materiálů a je stoprocentně recyklovatelná, což výrobce dokládá patřičnými certifikáty.

Vlastnosti kolekce Artigo Lava

• Kaučuková podlaha Lava je díky fyzikálním vlastnostem kaučuku měkká a pružná, chůze po ní je příjemnější než po tvrdších materiálech.

• Má embosovaný povrch s designem kamene.

• Je vysoce odolná proti tlaku i oděru, bez poskvrny zvládne i kontakt s cigaretovými nedopalky.

• Má vynikající akusticko-izolační vlastnosti, dokáže snížit kročejový hluk až o 10 dB.

• Vyrábí se výhradně ze zdravotně a ekologicky nezávadných materiálů.

• Dodává se v rolích (1,90 x 10 metrů) i čtvercových dílcích (61 x 61 cm).

• Celá kolekce Lava je opatřena povrchovou úpravou TXL, která kaučukovou krytinu nejen chrání a prodlužuje životnost, ale z dlouhodobého hlediska i šetří náklady na údržbu podlahy.

Kam se Lava hodí?

Díky vysokému stupni zátěže (23, 34, 43), který kaučuková podlaha Lava zvládne, se hodí nejen do bytových (rezidenčních) prostor, ale třeba i do komerčních (kanceláře, obchody, showroomy, restaurace, úřady, školy) či průmyslových. Výjimkou není ani instalace do hromadných dopravních prostředků, na nádraží či letiště.

Aktuality

Designové koberce OBJECT CARPETDesignové koberce OBJECT CARPET

Designové koberce OBJECT CARPET

Na poli zátěžových a rezidenčních celoplošných koberců byste jen ztěží hledali originálnější designy než jaké mají koberce OBJECT CARPE..

Tkaný vinyl Fitnice jako moderní podlaha.Tkaný vinyl Fitnice jako moderní podlaha.

Nové barvy Fitnice Floor Wicker

Na trh přichází 6 nových barevných kombinací podlahové krytiny Fitnice Wicker. Tato řada byla dříve dostupná pouze v decentních zemitýc..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?