Architop – hlazená betonová podlaha

Betonová podlahová stěrka Architop - odolná designová podlaha.

Do našeho sortimentu podlahových stěrek jsme před nedávnem přidali zajímavou novinku – polymerovo-cementovou stěrku Architop, která představuje ideální řešení pro renovaci nejrůznějších typů podlah. Výhodou Architopu je především to, že nejde o stěrku imitující svým vzhledem beton, Architop totiž opravdu betonový je. Jeho vlastnosti dokonce klasický beton v ledasčem i předčí – třeba pevnost má tato stěrka dvakrát takovou, tedy asi 38 N/mm2. Pracuje se přitom s tloušťkou pouhých 3-4 mm – jen takto tenká vrstva této strojově hlazené podlahy stačí k tomu, aby se ze staré prošlapané podlahy stal moderní interiérový prvek.

Vlastnosti podlahové stěrky Architop:

vysoká pevnost, dvakrát větší než u klasického betonu

• voděodolnost, odolnost vůči otěru a chemickým produktům

• dostupná ve 29 barvách

• nevyžaduje dilatace, nejsou-li v původním podkladu

• různé typy finálního povrchu

• relativně tenká vrstva, stačí 3-4 mm tloušťky

snadno renovuje staré betonové a anhydritové povrchy, dá se aplikovat i na dlažbu

Použití designové stěrky Architop

Díky svým užitným vlastnostem a širokým možnostem přizpůsobení individuálním potřebám najde Architop uplatnění v nejrůznějších typech prostor. Bez problémů odolává venkovním podmínkám, hodí se proto na terasy, balkóny, zahrady, kolem bazénů – tedy všude tam, kde se uplatní jeho vysoká pevnost a odolnost. Rezidenční prostory (byty a rodinné domy), stejně tak jako komerční (kanceláře, obchody, školy) a průmyslové – v nich dokáže Architop hravě nahradit původní dlaždicové či betonové a anhydritové podlahy. Podle umístění je pak možné vybrat různé typy finální úpravy povrchu – hladké do interiérů a zdrsněné kvůli protiskluzu do exteriérů.

designová stěrka Architop
© BOCA

Aktuality

Designové koberce OBJECT CARPETDesignové koberce OBJECT CARPET

Designové koberce OBJECT CARPET

Na poli zátěžových a rezidenčních celoplošných koberců byste jen ztěží hledali originálnější designy než jaké mají koberce OBJECT CARPE..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?