BOCA na veletrhu FOR ARCH

BOCA na veletrhu podlahových krytin For Arch.

Letos jsme se zúčastnili největšího tuzemského stavebního veletrhu FOR ARCH pořádaného na výstavišti v Letňanech PVA EXPO Praha ve dnech 20. - 24. 9. 2016. Hned první zahajovací den přilákal rekordní množství návštěvníků, cca o deset procent více než v loňském roce, a i celková návštěvnost se pohybovala ve velmi zajímavých číslech.

Náš stánek jste mohli navštívit v hale 5, přímo na hlavní ulici. Dali jsme si s ním opravdu hodně práce, aby byl funkční i zajímavý. Navrhli ho designéři ze studia Vrtiška a Žák, prezentující téměř 700 vzorků koberců s různými povrchy i barvami tak, aby bylo na první pohled jasné, že náš sortiment je opravdu nepřeberně široký. Podlaha a stěny byly potaženy designovou cementovou stěrkou Microtopping v bílé barvě tak, aby stánek ideově navazoval na náš nový showroom podlahových krytin v obchodním centru Atrium Flora.

Svým neobvyklým pojetím lákal stánek BOCA do svého nitra zákazníky nejen na vystavené vzorky koberců, ale i na kobercové čtverce Freestille a zátěžové dílce s různými tvary. Velký zájem byl i o kvalitní sisalové či vlněné koberce, nebo o dřevěné podlahy a obložení stěn Mardegan. Návštěvníci hojně chválili i design stánku a hodnotili jej jako "nepřehlédnutelný" či "tak krásný, že jej nelze minout bez povšimnutí". Všechny reakce samozřejmě předáme autorům návrhu a těšíme se, že se zase brzy s našimi zákazníky potkáme na některém z dalších veletrhů.

Aktuality

Kobercové dílce ZigZagKobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag od firmy Fletco jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší dvěma zubatými okraji, díky kt..

Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.

Nástěnné tkaniny Fitnice Wall

Představujeme vám náš zcela nový produkt - nástěnné vinylové tkaniny Fitnice Wall. Jde o nástěnnou krytinu z tkaného vinylu od našeho e..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?