Belgický tkaný vinyl - novinka v našem sortimentu

Belgický tkaný vinyl Ntgrate v sortimentu BOCA Praha.

Mezi naše stávající dodavatele jsme nově zařadili belgického výrobce Ntgrate, který se specializuje na výrobu tkaného vinylu. Tkaný vinyl neboli tkané PVC je podlahová krytina, jejíž využití v interiérovém designu je v současnosti stále na vzestupu. Kromě podlah je možné některé typy tkaného vinylu použít i na schody a stěny.

Materiálově jde o ploše tkané PVC vyztužené skelným vláknem, přičemž spodní rubovou stranu tvoří homogenní PVC vrstva. Podlaha z tkaného vinylu Ntgrate je vysoce odolná a otěruvzdorná, bez problémů splňuje třídu zátěže 33 (pro komerční a veřejné prostory s intenzivním používáním). Je tedy vhodná nejen do rezidenčních prostor, jako jsou kuchyně, koupelny, chodby, obývací pokoje, ale právě i do komerčních prostor (kanceláře, obchody, showroomy a další). Tkaný vinyl je možné instalovat i na podlahové topení.

Tkaný vinyl Ntgrate se dělí do tří produktových řad – Brave, Gentle a Noble, které se liší použitým vzorem a barevnou škálou, v níž jsou dostupné. Všechny řady se vyrábějí v rolích, ve čtvercích o rozměrech 50 x 50 cm nebo se zaklikávacím systémem (rubovou stranu tvoří PVC deska). Na přání dokážeme nechat vyrobit i jiné tvary (trojúhelníky a další), z nichž je možné skládat na podlaze vzory a mozaiky.

Vzorky všech řad tkaného vinylu Ntgrate si můžete na vlastní oči prohlédnout v našem showrooomu na Floře. Zavolejte nám a domluvte si schůzku, rádi vám všechno ukážeme a pomůžeme s výběrem.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?