BOCA navštívila dva nejvýznamnější evropské veletrhy podlahových krytin

BOCA na veletrhu podlahových krytin Domotex a Bau.

I letos jsme se vypravili na dva nejvýznamnější evropské veletrhy, které se týkají naší branže a poodhalují, co nového se objevilo či teprve objeví v oblasti koberců a podlahových krytin – tedy na Domotex do Hannoveru a Bau do Mnichova. Obě výstavy patří ke světové špičce nejen počtem vystavovatelů a návštěvníků, ale především množstvím produktových novinek, které jsou na stáncích ke shlédnutí.

Kromě vyhledávání potenciálních nových dodavatelů jsme samozřejmě navštívili i všechny naše stávající dodavatele, kteří se na veletrhu prezentovali s novinkami v sortimentu. Například dánská společnost Fletco, která se specializuje na celoplošné koberce a kobercové dílce (trojúhelníky, šestiúhelníky, rovnoběžníky či lichoběžníky), představila na Domotexu svou inovaci Stony Beach (všívaný čtyřbarevný vzor bez tisku) se speciální rubovou úpravou. Na stánku firmy Beaulieu nás letos zaujala nabídka kvalitních pestrobarevných filců, s nimiž se v interiérovém designu dají vykouzlit neuvěřitelné věci. Společnosti Tasibel a Creatuft vystavovaly nové vzory a barvy svých kolekcí vlněných a sisalových koberců, například Mombasa se vzorem rybí kosti nebo vlněný Royal určitě brzy najdete v naší nabídce. Object Carpet pak prezentoval především kusové koberce z aktuální kolekce Freestile pod názvem RugXStyle – nádherné vzory původních kobercových čtverců převedené do podoby kusových koberců s různými tvary. Španělská firma Imperial Carpets vystavovala nepřeberné množství tradičních tkaných axminsterských a wiltonských koberců vhodných především do hotelů, divadel, restaurací a dalších reprezentativních prostor. Navštívili jsme i stánek našeho finského dodavatele Hellsten - odborníka na tkaný vinyl, kde byly k vidění nové barvy a designy tohoto čím dál oblíbenějšího materiálu.

Z novinek nás zaujala třeba firma Flurstueck s jejich filcovými koberci na míru skládanými z různých tvarů i barev, přičemž výsledkem může být naprosto originální barevný koberec s individuálním designem. Líbily se nám i ručně vyráběné vlněné koberec HARO Teppiche a koberce Makalu z tibetské a novozélandské vlny, které se rovněž vyrábějí ručně.

Aktuality

Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.

Nástěnné tkaniny Fitnice Wall

Představujeme vám náš zcela nový produkt - nástěnné vinylové tkaniny Fitnice Wall. Jde o nástěnnou krytinu z tkaného vinylu od našeho e..

Lněné koberce Secrets of LinenLněné koberce Secrets of Linen

Lněné koberce s rodokmenem

V naší nabídce najdete belgické ručně vyráběné koberce Secrets of Linen. Za jejich výrobou se skrývá příběh o blankytně modré bylině jm..

společnost BOCA podlahové krytiny Prahaspolečnost BOCA podlahové krytiny Praha

BOCA včera, dnes a zítra

Po bezmála 25 letech působení naší společnosti BOCA na domácím trhu podlahových krytin uzrál čas podělit se s vámi o něco málo z naší h..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?