Tkané PVC z Finska - odolná podlaha do jakýchkoliv prostor

Tkané PVC Hellsten z Finska, odolná podlaha BOCA Praha.

Tkaný vinyl neboli tkané PVC je v současném bytovém designu stále oblíbenějším materiálem a není divu – jeho neokoukaný vzhled a vynikající užitné vlastnosti může trumfnout jen málokterá podlahová krytina. Materiálově jde o tkané polyvinylchloridové vlákno se spodní homogenní PVC vrstvou.

Finský tkaný vinyl Hellsten má více než třicetiletou tradici výroby tkaného vinylu, které se tato rodinná firma věnuje s pověstnou severskou pečlivostí a důrazem na detail. V kolekcích Hellsten najdete nejrůznější vzory a barvy – od světlých jednobarevných po tmavé dvoubarevné, kontrastní či jen tón v tónu. Řada Rumba Plus nabízí výrazné pruhy, naopak Plain je většinou jednobarevný, s převahou hnědých a šedých tónů. Záleží jen na koncovém uživateli (či jeho designérovi), zda si přeje podlahu výraznou a dominující celému interiéru, nebo zda má být jen nenápadným doplňkem, třešničkou na dortu zvoleného interiérového designu.

Velkou devizou tkaného vinylu jsou jeho užitné vlastnosti. Tento materiál v sobě kombinuje vysokou odolnost (třída zátěže 33) a zároveň nebývalý pochozí komfort – tedy měkčí a tišší došlap než třeba u klasických vinylových podlah. Často se používá do kanceláří, showroomů, restaurací, ale i do rezidenčních prostor (chodby, haly, ložnice, obývací pokoje). Tkané PVC Hellsten se snadno udržuje a čistí, je nenasákavé a tím pádem vhodné i do potenciálně vlhčích prostor, jako jsou třeba koupelny, kuchyně, lodě, okolí bazénů a podobně.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?