Tkané PVC z Finska - odolná podlaha do jakýchkoliv prostor

Tkané PVC Hellsten z Finska, odolná podlaha BOCA Praha.

Tkaný vinyl neboli tkané PVC je v současném bytovém designu stále oblíbenějším materiálem a není divu – jeho neokoukaný vzhled a vynikající užitné vlastnosti může trumfnout jen málokterá podlahová krytina. Materiálově jde o tkané polyvinylchloridové vlákno se spodní homogenní PVC vrstvou.

Finský tkaný vinyl Hellsten má více než třicetiletou tradici výroby tkaného vinylu, které se tato rodinná firma věnuje s pověstnou severskou pečlivostí a důrazem na detail. V kolekcích Hellsten najdete nejrůznější vzory a barvy – od světlých jednobarevných po tmavé dvoubarevné, kontrastní či jen tón v tónu. Řada Rumba Plus nabízí výrazné pruhy, naopak Plain je většinou jednobarevný, s převahou hnědých a šedých tónů. Záleží jen na koncovém uživateli (či jeho designérovi), zda si přeje podlahu výraznou a dominující celému interiéru, nebo zda má být jen nenápadným doplňkem, třešničkou na dortu zvoleného interiérového designu.

Velkou devizou tkaného vinylu jsou jeho užitné vlastnosti. Tento materiál v sobě kombinuje vysokou odolnost (třída zátěže 33) a zároveň nebývalý pochozí komfort – tedy měkčí a tišší došlap než třeba u klasických vinylových podlah. Často se používá do kanceláří, showroomů, restaurací, ale i do rezidenčních prostor (chodby, haly, ložnice, obývací pokoje). Tkané PVC Hellsten se snadno udržuje a čistí, je nenasákavé a tím pádem vhodné i do potenciálně vlhčích prostor, jako jsou třeba koupelny, kuchyně, lodě, okolí bazénů a podobně.

Aktuality

BOCA na veletrhu podlahových krytin For Arch.BOCA na veletrhu podlahových krytin For Arch.

BOCA na veletrhu FOR ARCH

Letos jsme se zúčastnili největšího tuzemského stavebního veletrhu FOR ARCH pořádaného na výstavišti v Letňanech PVA EXPO Praha ve dnec..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?