Kožené koberce ze Španělska s rozměry a designem na míru

Kožené kusové koberce z hovězích kůží, BOCA Praha.

Sortiment kožených koberců jsme zatím trochu opomíjeli, ale s tím je teď konec. Mezi naše exkluzivní dodavatele jsme zařadili španělskou společnost Pipsa, která se výrobě dekorativních kůží a kožených koberců věnuje už více než 45 let. Specializují se především na hovězí kůže z oblasti Normandie a Velké Británie – místní skot se totiž vyznačuje velmi specifickou kresbou kůže ve třech barvách (černá, hnědá a bílá), kterou nelze najít nikde jinde na světě.

Pipsa zpracovává všechny kůže ve vlastní továrně nacházející se na severovýchodě Španělska. Její zaměstnanci jsou především řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi v oboru, kteří vyrábějí jednak dekorativní kůže a také sešívané kožené koberce. Výsledný koberec či kůže může vypadat velmi různě, možnosti jsou široké – kůže se barví, může se nastříhat na různé tvary (nejčastěji čtverce či obdélníky), které se pak sešívají do podoby patchworkových koberců. Ty mohou být tedy složené z velkých či malých čtverečků, různobarevných pruhů, mohou být jednobarevné nebo obarvené acid barvivy (se stříbrnými, zlatými či bronzovými „cákanci“), mohou mít po okraji borduru nebo mohou být bez ní. Velikosti těchto kožených koberců jsou také různé – Pipsa je vyrábí v několika standardních rozměrech, ale na přání vám dokážeme obstarat koberec téměř v libovolných rozměrech a barevnosti.

Pipsa má v nabídce i dekorativní hovězí kůže v různých barvách, s různými potisky (zebra, tygr, panter), ovčí i další kůže (přírodní i barvené).

Kromě těchto dekorativních koberců a kůží vyrábí španělská Pipsa i kožené polštářky a taburety, které je možné si u nás objednat.

Aktuality

Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.

Nástěnné tkaniny Fitnice Wall

Představujeme vám náš zcela nový produkt - nástěnné vinylové tkaniny Fitnice Wall. Jde o nástěnnou krytinu z tkaného vinylu od našeho e..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?