Nová kolekce ekologických designových koberců

Nová kolekce ekologických designových koberců Object Carpet, podlahy BOCA Praha.

Nová generace koberců našeho exkluzivního německého dodavatele Object Carpet má výrazně ekologický charakter – a nejde jen o materiál koberce (kterým je stoprocentně recyklovatelné polyamidové vlákno neobsahující bitumeny, latex ani PVC), ale i o samotný proces výroby. V neposlední řadě odkazují na přírodu i názvy jednotlivých koberců – duna, kaňon, útes, oceán a další poetická jména.

V kolekci je osm kvalit, každá v šesti různých barevných provedeních. Polyamid, z něhož jsou koberce vyrobené, je vysoce odolný materiál, což zaručuje výslednému koberci dlouhou životnost. Všech osm typů koberců je k dispozici jak v rolích o šíři 400 cm, tak ve čtvercových dílcích s rozměry 50 x 50 cm.

Vlastnosti nové kolekce koberců Places of Origin:

Osm různých kvalit, každá v šesti barevných provedeních

• Vyrobené z vysoce odolného polyamidového vlákna Econyl, které je stoprocentně recyklovatelné.

• K dispozici v rolích i čtvercích, celková tloušťka 5,5 mm.

• Koberce neobsahují bitumeny, latex ani PVC.

• Koberce jsou vhodné i pro alergiky, mají příslušný atest TUV.

• Vysoká odolnost s třídou zátěže 33 (vysoká zátěž v komerčních prostorách).

Kam se koberce Places of Origin hodí?

Kromě běžných bytových prostor, jako jsou obývací a dětské pokoje, ložnice, chodby a další, se díky vysoké třídě odolnosti koberce Object Carpet mohou pokládat i do komerčních prostor, kde se předpokládá vysoký provoz - například do hotelů, kanceláří, restaurací, showroomů atd.

Na vlastní oči

Rádi vás přivítáme v našem BOCA showroomu, kde si můžete prohlédnout vzorky všech nabízených koberců na vlastní oči.

Bordurování je finální úpravou okrajů koberce či jiné podlahové krytiny (tkané PVC) na přání zákazníka. Zákazníkem vybraný koberec se f..

K obšívání koberců se používá příze různých druhů, materiálů a barev. Nejde jen čistě o designovou - pohledovou úpravu hrany koberce, o..

Zákládání okrajů koberce do rubu je společně s obšíváním a bordurováním jednou z velmi vhodných úprav kusových koberců - vzhledově velm..

Vedle klasických kusových koberců s pevně danými rozměry nebo luxusních koberců vyráběných na zákázku je možné nechat si u nás naformát..

Proč je důležitá kvalitní příprava podkladu? • Neodborně či jinak špatně provedená příprava podkladu pro pokládku jakékoliv podlahové ..

Naše zásady při pokládce koberců a podlahových krytin: • Vždy zkontrolujeme kvalitu připraveného podkladu - dobře připravený podklad j..

Naše služby by nebyly kompletní bez nabídky profesionálního čištění koberců a dalších podlahových krytin z našeho portfólia. Chcete-li ..

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?