Expona Commercial - podlahy podle vašich představ

Expona Commercial - vinylové podlahy té nejvyšší kvality, dodává BOCA Praha.

Nabídka vinylových podlah na našem trhu je obrovská a není snadné se v ní zorientovat. Ne všechny podlahoviny z PVC splňují důležité normy, mohou se lišit v jednotlivých parametrech a nabízet zcela odlišné vlastnosti. BOCA se dlouhodobě spoléhá na německého dodavatele Objectflor, který dodává vinylové podlahy v rolích i dílcích v obrovském množství vzorů a barev.

Proč si vybrat vinylovou podlahu

Řada Expona Commercial, která se zaměřuje na vinylové podlahy v dílcích (čtvercích a lamelách), má k dispozici 80 vzorů, z nichž si lze vybírat. Důvodů, pro něž se tyto podlahy řadí mezi top kvalitu, je hned několik:

• Vinylová podlaha se snadno udržuje, stačí ji zcela obyčejně zametat a vytírat.

• Má vysokou odolnost, dělí se do několika zátěžových tříd podle toho, kam je podlaha vhodná (rezidenční, komerční nebo průmyslové prostory).

• Poměrně snadno lze vyměnit jeden konkrétní díl, pokud je to třeba, a není nutné rozebírat celou podlahu.

• Vinylová podlaha Expona je měkčí a pružnější než třeba laminát, poskytuje tedy vyšší pochozí komfort.

• Vinylové podlahy dobře tlumí kročejový hluk, mají výborné akustické vlastnosti.

• Bonusem je i fakt, že jsou antialergenní a antibakteriální, navíc stoprocentně recyklovatelné.

Využití vinylových podlah

Expona Commercial se hodí prakticky do jakýchkoliv prostor – dobře se uplatní v běžných bytových prostorách (obývací pokoje, ložnice, kuchyně), ale i v kancelářích, restauracích, obchodech, školách, knihovnách a dalších komerčních prostorách.

Všechny vzorky Expona Commercial pohromadě

Rádi vás uvítáme v našem showroomu v Praze na Floře, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny vzorky vinylových podlah Expona v 80 dostupných designech.

Proč je důležitá kvalitní příprava podkladu? • Neodborně či jinak špatně provedená příprava podkladu pro pokládku jakékoliv podlahové ..

Naše zásady při pokládce koberců a podlahových krytin: • Vždy zkontrolujeme kvalitu připraveného podkladu - dobře připravený podklad j..

Naše služby by nebyly kompletní bez nabídky profesionálního čištění koberců a dalších podlahových krytin z našeho portfólia. Chcete-li ..

Aktuality

Domotex 2016 veletrh HannoverDomotex 2016 veletrh Hannover

Veletrh Domotex 2016

O veletrhu Domotex Německý Hannover hostil v uplynulých dnech již tradiční veletrh podlahových krytin Domotex. Více než 1400 vystavo..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?