Když řešíte odhlučnění – akustické kaučukové podlahy

Když řešíte odhlučnění – akustické kaučukové podlahy Artigo se zvukovou izolací, podlahy BOCA Praha.

Novinka našeho italského dodavatele kaučukových podlah Artigo zaujme všechny, kdo někde potřebují řešit odhlučnění prostor. Celá kolekce Plansystem (sedm produktů: Lava, Kayar, Grain, Granito, Natura, Nd/Uni a Screed) je nyní k dispozici kromě standardní verze i ve verzi X-Elastic s akustickou rubovou úpravou. Ta zajistí snížení akustického hluku až o 21 dB.

Tento typ podlahy se většinou uplatní v komerčních prostorách se zvýšenými nároky na potlačení hluku, jako jsou nemocnice, knihovny nebo třeba i některé kancelářské prostory. Akustické kaučukové podlahy Artigo X-Elastic mají navíc tu výhodu, že stejný vzor existuje i v normální verzi bez akustického podkladu, takže je možné je při pokládce v rámci celého objektu kombinovat. Typ bez akustické rubové úpravy má tloušťku 2-3 mm, zatímco X-Elastic verze má vždy 4 nebo 5 mm.

Vzhledem k tomu, že kolekce Plansystem má sedm typů podlah, z nichž každý ještě nabízí vlastní paletu barev, dohromady je to přesně 126 různých možností, jak může vaše nová kaučuková podlaha s akustickými benefity vypadat.

Aktuality

Tkaný vinyl Fitnice jako moderní podlaha.Tkaný vinyl Fitnice jako moderní podlaha.

Nové barvy Fitnice Floor Wicker

Na trh přichází 6 nových barevných kombinací podlahové krytiny Fitnice Wicker. Tato řada byla dříve dostupná pouze v decentních zemitýc..

Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.

Nástěnné tkaniny Fitnice Wall

Představujeme vám náš zcela nový produkt - nástěnné vinylové tkaniny Fitnice Wall. Jde o nástěnnou krytinu z tkaného vinylu od našeho e..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?