Ideal Work, designové cementové stěrky a betonové podlahy, Itálie

Dekorativní cementové stěrky a hlazené betonové podlahy

Designové stěrky, betonové podlahy a kamenné povrchy, BOCA Praha.

Firma Ideal Work, založená v roce 1996, je italskou jedničkou na evropském trhu s designovými betonovými podlahami a cementovými stěrkami. Kromě své domoviny působí Ideal Work ve více než 25 zemích po celém světě a jeho produkty si získávají stále větší oblibu napříč kontinenty. Téměř dvacet let zkušeností v oboru se odráží v kvalitě a šíři sortimentu – o betonu a cementu vědí odborníci v Ideal Work téměř vše a právě díky tomu se na jejich produkty lze stoprocentně spolehnout. Všechny materiály, které firma používá, jsou v souladu s přísnými kvalitativními standardy a nechávají se testovat v nezávislých laboratořích.

V našem sortimentu máme produkty Microtopping, Architop, Nuvolato, Acid Stain, Sassoitalia a Lixio microterrazzo.

MICROTOPPING je dekorativní cementová stěrka, která v tloušťce pouhých 2-3 mm dokáže změnit jakýkoliv pevný povrch ve zcela nový. Neobyčejná přilnavost a odolnost jde ruku v ruce s nadčasovým vzhledem, vhodným pro komerční i rezidenční prostory. Microtopping může být aplikován nejen na podlahy a stěny, ale i na schody, kuchyňské linky, barové pulty a do sprchových koutů – je skvělou volbou všude tam, kde vyniknou čisté linie a jednolitá plocha bez výrazných přechodů. Díky různorodosti jeho zpracování, ale i případnému použití speciálních barviv pak můžeme dosáhnout pestré palety barev i efektů. Chcete-li se o kvalitách Microtoppingu přesvědčit na vlastní oči, zavítejte do našeho showroomu, v němž máme podlahu upravenou právě touto stěrkou.

ARCHITOP je cementová stěrka, kterou lze aplikovat na podlahy a schody. Ve srovnání s Microtoppingem postrádá elasticitu, naopak ale vyniká velmi vysokou pevností a odolností vůči obrusu a to vše při tloušťce pouhých 3-4 mm. Hmota stěrky může být opět probarvená nebo lze na povrch použít reaktivní barviva.

NUVOLATO je hlazená betonová podlaha s vysokou odolností, která obstojí na výbornou prakticky v jakýchkoliv podmínkách, včetně těžkých průmyslových provozů. Přirozený betonový vzhled lze stejně jako u Microtoppingu upravit speciálními pigmenty či reaktivními barvivy, takže výsledný vzhled je vždy unikátní a neopakovatelný. Designovou betonovou podlahu Nuvolato lze provést buďto jako samonosnou betonovou desku, nebo ji v tloušťce od 8 mm aplikovat na již existující pevný podklad.

Všechny tyto povrchy lze také obarvit speciálním reaktivním barvivem ACID STAIN, které je použitelné na jakoukoliv betonovou podlahu či stěrku na cementové bázi. Aplikuje se stříkáním na suchý povrch a je vysoce stálobarevné a UV odolné.

SASSOITALIA je přírodní kamenný koberec z kamínků a cementové směsi s přídavkem polymeru. Vybrat si můžete různé velikosti a barvy oblázků či mramorové drtě, je možné v ploše vytvářet různé geometrické tvary či rozety. Tento povrch se hodí především na zahrady, terasy či na větší veřejná prostranství, jako jsou náměstí či chodníky.

LIXIO MICROTERRAZZO je moderní variací na klasické italské terrazzo, do níž se používá výhradně ten nejkvalitnější italský mramor. Tloušťka podlahy je pouhých 4-7 mm, přesto je vysoce odolná a otěruvzdorná. Povrch může být buďto hrubší do exteriéru nebo hladký s vysokým leskem do interiérů.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?