ntgrate, tkaný vinyl, Belgie

tkané PVC

Tkané PVC ntgrate jako podlahová krytina, BOCA Praha.

Belgický výrobce tkaného vinylu ntgrate je jedním z nejnovějších přírůstků do rodiny našich dodavatelů. Specializuje se na výrobu tkaného vinylu – podlahové krytiny nové generace, která je vysoce odolná a poskytuje široké možnosti využití v současném interiérovém designu.

Tkaný vinyl (neboli tkané PVC) je tvořen ploše tkaným polyesterovým vláknem, které je potaženo odolným vinylem. Podlahy z tohoto materiálu mají nejen vysokou odolnost (nevadí jim ani kolečka kancelářských křesel), ale zároveň poskytují potřebný komfort, jsou přirozeně protiskluzové a s vyšším stupněm akustické izolace. Je možné je instalovat nejen na podlahy, ale i schody či stěny v rezidenčních i komerčních prostorech.

Produkty ntgrate jsou rozděleny do třech řad – Gentle, Noble a Brave. Gentle se vyznačuje velmi minimalistickým designem téměř bez vzoru, Noble a Brave mají jemný plastický vzor, vše v několika barevných kombinacích. Celý sortiment ntgrate se dodává v dílcích nebo rolích, je možné jej dodat i se zaklikávacím systémem či jednotlivé dílce různě řezat a skládat do geometrických obrazců.

Aktuality

Designové koberce OBJECT CARPETDesignové koberce OBJECT CARPET

Designové koberce OBJECT CARPET

Na poli zátěžových a rezidenčních celoplošných koberců byste jen ztěží hledali originálnější designy než jaké mají koberce OBJECT CARPE..

Domotex 2016 veletrh HannoverDomotex 2016 veletrh Hannover

Veletrh Domotex 2016

O veletrhu Domotex Německý Hannover hostil v uplynulých dnech již tradiční veletrh podlahových krytin Domotex. Více než 1400 vystavo..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?