ntgrate, tkaný vinyl, Belgie

tkané PVC

Tkané PVC ntgrate jako podlahová krytina, BOCA Praha.

Belgický výrobce tkaného vinylu ntgrate je jedním z nejnovějších přírůstků do rodiny našich dodavatelů. Specializuje se na výrobu tkaného vinylu – podlahové krytiny nové generace, která je vysoce odolná a poskytuje široké možnosti využití v současném interiérovém designu.

Tkaný vinyl (neboli tkané PVC) je tvořen ploše tkaným polyesterovým vláknem, které je potaženo odolným vinylem. Podlahy z tohoto materiálu mají nejen vysokou odolnost (nevadí jim ani kolečka kancelářských křesel), ale zároveň poskytují potřebný komfort, jsou přirozeně protiskluzové a s vyšším stupněm akustické izolace. Je možné je instalovat nejen na podlahy, ale i schody či stěny v rezidenčních i komerčních prostorech.

Produkty ntgrate jsou rozděleny do třech řad – Gentle, Noble a Brave. Gentle se vyznačuje velmi minimalistickým designem téměř bez vzoru, Noble a Brave mají jemný plastický vzor, vše v několika barevných kombinacích. Celý sortiment ntgrate se dodává v dílcích nebo rolích, je možné jej dodat i se zaklikávacím systémem či jednotlivé dílce různě řezat a skládat do geometrických obrazců.

Aktuality

Kobercové dílce ZigZagKobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag od firmy Fletco jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší dvěma zubatými okraji, díky kt..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?