Pipsa, kožené koberce, Španělsko

hovězí kůže

Kožené koberce a hovězí kůže, Pipsa, podlahy BOCA.

Španělská společnost založená v roce 1970 se již přes 45 let věnuje výrobě dekorativních kůží a koberců především z přírodních hovězích kůží. Používané kůže pocházejí výhradně z oblasti Normandie a Británie, kde se místní skot vyznačuje velmi specifickou tříbarevnou kresbou na kůži.

Firma Pipsa zpracovává a barví všechny kůže ve vlastní továrně, kde řemeslníci s dlouholetou zkušeností jednak vyrábějí samotné dekorativní kůže a jednak z jednotlivých kůží sešívají koberce. Kůže je navíc možné obarvit do různých odstínů a nastříhat na různé tvary (čtverce, obdélníky, kruhy...), které se následně sešijí do podoby finálního koberce.

Ve spolupráci s firmou Pipsa vám dokážeme nechat vyrobit kožený koberec zcela podle vašich představ - sešitý z nejrůznějších tvarů a barev kůží, s bordurou nebo bez ní, s individuálními rozměry.

Nabízené hovězí kůže mohou být i potištěné jiným zvířecím vzorem (zebra, tygr, panter) či jsou v nabídce i kůže jiných zvířat (ovčí, kozí a další).

Kromě koberců nabízí Pipsa i dekorativní polštářky a taburety na sezení potažené hovězí kůží, přírodní či obarvenou, vcelku i sešívanou.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?