Vertisol, tkaný vinyl, Španělsko

Vertisol, tkaný vinyl, tkané PVC

Španělská společnost Vertisol, specializující se na tkaný vinyl, byla založena v roce 1982, kdy se zároveň objevily na trhu její první produkty. Po více než třiceti letech úspěšného fungování má v současné době Vertisol dva výrobní závody, jeden v Barceloně a druhý v Pontevedra. Už od samého začátku se společnost orientovala na export, kdy 85 % své produkce prodávala do celého světa, a nejinak je tomu i dnes.

Tkaný vinyl neboli tkané PVC je unikátní nejen technologicky a designově, ale i funkčně. Je tvořen ploše tkaným polyesterovým vláknem obaleným odolnou vrstvou PVC a je velmi odolný, vzhledově atraktivní a na poli bytového designu má široké uplatnění. Společnost Vertisol vyrábí tkaný vinyl pod značkami Fitnice Floor, Fitnice Wall a Polyscreen.

Fitnice Floor je zátěžová podlahová krytina z tkaného vinylu s vysokou odolností, otěruvzdorností a izolací kročejového hluku. Fitnice Wall s rubovou úpravou z lehké PES tkaniny se hodí pro aplikaci na stěny. Polyscreen je kolekce tkaného PVC určeného především pro výrobu stínění, rolet, markýz atd. Dá se velmi dobře použít i jako designový čalounický materiál.

Naše společnost je výhradním dodavatelem produktů Vertisol pro Českou republiku.

Aktuality

Tkaný vinyl Fitnice jako moderní podlaha.Tkaný vinyl Fitnice jako moderní podlaha.

Nové barvy Fitnice Floor Wicker

Na trh přichází 6 nových barevných kombinací podlahové krytiny Fitnice Wicker. Tato řada byla dříve dostupná pouze v decentních zemitýc..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?