BOCA Group, a.s.

Společnost byla založena v roce 1991 jako ryze česká firma bez účasti cizího kapitálu. Toto uspořádání trvá beze změny dosud. Od začátku se specializujeme na podlahové krytiny.

Kvalitou a rozsahem kolekce se řadíme se mezi špičku ve svém oboru. Své pevné postavení na trhu jsme získali postupně, je založeno nejen na množství realizací, z nichž mnohé byly velmi specifické a originální, ale zejména na seriózním přístupu k našim obchodním partnerům a zákazníkům. Nepodbízíme se nereálnými slevami, ale také ani náročnému zákazníkovi neprodáváme za přemrštěné ceny. Naším cílem je dlouhodobá práce na trhu založená na solidnosti a přiměřenosti. Pracujeme s kvalitními materiály za odpovídající ceny.

V roce 2011 jsme uskutečnili několik důležitých změn: kolekce podlahových krytin a navazujících produktů (bordury, rohože, ochranné folie…) a služeb se rozšířila, na základě dlouhodobých zkušeností došlo výjimečně i ke změně ve spolupráci s konkrétními dodavateli. Ještě intenzivněji jsme se zaměřili na zpracování atypických individuálních zakázek a na následný servis pro naše zákazníky po dokončení zakázek.

Na trhu podlahových krytin jsme již více než 20 let - to je důvod nejen k bilancování a určitému uspokojení, ale hlavně závazek do budoucna, závazek vůči všem našim dosavadním i budoucím obchodním partnerům, ať jsou to architektonické ateliéry, projektové kanceláře, developerské a stavební společnosti či přímo individuální investoři a zákazníci.

V současné chvíli hledáme kolegy/kolegyně na tyto pozice:

Podlahář - vyučení a/nebo přiměřená praxe v oboru, manuální zručnost, preciznost, svědomitost. Nabízíme dlouhodobou spolupráci (pracovní smlouva nebo ŽL).

Technik/přípravář - praxe v oboru, orientace v projektové dokumentaci, samostatnost, aktivní řidičský průkaz B.

Více informací o obsazovaných pozicích vám rádi sdělíme při osobním pohovoru. V případě zájmu o zaměstnání v naší společnosti nám zašlete svůj životopis, budeme vás kontaktovat.

Obchodní referent - SŠ s maturitou, velmi dobrá angličtina slovem i písmem, práce na PC (Word, Excel...), samostatnost, pečlivost. Pracoviště Flora, nástup možný ihned.

Skladník/manipulant - manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědný přístup, řidičský průkaz B. Pracoviště Hostivař, nástup možný ihned.

Asistentka - organizační schopnosti, aktivní angličtina slovem i písmem, znalost práce s MS Office, příjemné vystupování. Pracoviště Flora, nástup možný ihned.

Aplikátor designových stěrek - manuální zručnost, preciznost, spolehlivost, praxe v oboru. Nabízíme dlouhodobou spolupráci (pracovní smlouva nebo ŽL).

Obchodní zástupce - SŠ s maturitou nebo VŠ, angličtina slovem i písmem, práce na PC (Word, Excel, případně AutoCAD), řidičský průkaz B, aktivní přístup.

Aktuality

Tkaný vinyl Fitnice jako moderní podlaha.Tkaný vinyl Fitnice jako moderní podlaha.

Nové barvy Fitnice Floor Wicker

Na trh přichází 6 nových barevných kombinací podlahové krytiny Fitnice Wicker. Tato řada byla dříve dostupná pouze v decentních zemitýc..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?