Showroom BOCA, Atrium Flora

cementová stěrka Microtopping, dřevěné podlahy Mardegan, tkaný vinyl Polyscreen
© BOCA
Nový showroom BOCA v obchodním centru Atrium Flora, koberce a podlahové krytiny.

Náš nový BOCA showroom koncepčně vychází z původního showroomu v Chrudimské ulici a rovněž jej navrhlo designérské studio Vrtiška Žák. Dominantou prostoru je opět mozaika složená z kobercových dílců ze sortimentu společnosti, tentokrát je však umístěna na zvlněné stěně. Logo BOCA zavěšené na protější stěně před okny je z lakované oceli se svítící vlnovkou v písmenu A.

Celkové světlé vyznění showroomu podtrhuje i bílý nábytek (židle u konferenčního stolu jsou potažené tkaným vinylem Polyscreen rovněž ze sortimentu BOCA) a bílé osvětlení, naprostá většina vzorků je schovaná v pojízdných skříňkách. Účelem je, aby si zákazník mohl předváděné vzorky koberců a dalších podlahovin prohlédnout bez okolních rušivých vlivů a na neutrálním pozadí.

Na podlaze je aplikovaná designová stěrka Microtopping ve světle šedé barvě, v prostorách sociálních zařízení je probarvená stěrka (modrá a žlutá) na podlaze i na stěnách. V místnostech určených pro samotný chod firmy (kanceláře, kuchyňka, open space) pak podlahovou stěrku střídá dřevěná podlaha Mardegan. Dřevěná prkna jsou v některých místnostech (kanceláře, zasedací místnost) použita i jako obklady na stěnu.

Showroom se nachází v 9. patře administrativní budovy B přímo v OC Flora, vstup je zboku z ulice Jičínská.

Aktuality

Tkaný vinyl Fitnice jako moderní podlaha.Tkaný vinyl Fitnice jako moderní podlaha.

Nové barvy Fitnice Floor Wicker

Na trh přichází 6 nových barevných kombinací podlahové krytiny Fitnice Wicker. Tato řada byla dříve dostupná pouze v decentních zemitýc..

Nový showroom BOCA v obchodním centru Atrium Flora.Nový showroom BOCA v obchodním centru Atrium Flora.

Otevřeli jsme nový showroom!

Po dlouhých peripetiích s budováním nového showroomu vás konečně můžeme přivítat v krásných nových prostorách na Vinohradské ulici v Pr..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?