Firemní kanceláře, Charles Square Center

SimpLay, kobercové čtverce
BOCA
Realizace podlah v kancelářských prostorech, dodavatel BOCA Praha.

Revitalizace kancelářských prostor mezinárodní IT firmy sídlící v administrativní budově Charles Square Center si vyžádala kromě nového nábytku a dalšího vybavení i nové podlahové krytiny. Vybrány byly dva typy – kobercové čtverce a vinylové lamely s dekorem dřeva. Obě tyto podlahoviny se vyznačují vysokou odolností a splňují všechny požadavky na podlahy určené do komerčních prostor, jako jsou například právě kanceláře.

Kobercové čtverce si zadavatel vybral v moderním designu, s výraznými barvami. Ty jsme poskládali do různých kombinací, většinou po třech barvách, s jednou dominantní a dvěma méně výraznými hnědými odstíny. Vinylová podlaha SimpLay v dekoru dřeva pak byla použita převážně na chodbách či v jiných místnostech, než jsou klasické kanceláře. Snadná údržba a dokonalá nápodoba dřevěných prken byly hlavními důvody, proč padla volba právě na tuto vinylovou podlahu.

Aktuality

Kobercové dílce ZigZagKobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag od firmy Fletco jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší dvěma zubatými okraji, díky kt..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?