Firemní kanceláře, Charles Square Center

SimpLay, kobercové čtverce
BOCA
Realizace podlah v kancelářských prostorech, dodavatel BOCA Praha.

Revitalizace kancelářských prostor mezinárodní IT firmy sídlící v administrativní budově Charles Square Center si vyžádala kromě nového nábytku a dalšího vybavení i nové podlahové krytiny. Vybrány byly dva typy – kobercové čtverce a vinylové lamely s dekorem dřeva. Obě tyto podlahoviny se vyznačují vysokou odolností a splňují všechny požadavky na podlahy určené do komerčních prostor, jako jsou například právě kanceláře.

Kobercové čtverce si zadavatel vybral v moderním designu, s výraznými barvami. Ty jsme poskládali do různých kombinací, většinou po třech barvách, s jednou dominantní a dvěma méně výraznými hnědými odstíny. Vinylová podlaha SimpLay v dekoru dřeva pak byla použita převážně na chodbách či v jiných místnostech, než jsou klasické kanceláře. Snadná údržba a dokonalá nápodoba dřevěných prken byly hlavními důvody, proč padla volba právě na tuto vinylovou podlahu.

Aktuality

Domotex 2016 veletrh HannoverDomotex 2016 veletrh Hannover

Veletrh Domotex 2016

O veletrhu Domotex Německý Hannover hostil v uplynulých dnech již tradiční veletrh podlahových krytin Domotex. Více než 1400 vystavo..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?