Prezentace firmy Lasvit, Milano Design Week

speciální koberce Pointex
© BOCA
Speciální koberce Pointex v prezentaci firmy Lasvit v Milánu, realizace BOCA Praha.

BOCA se podílela na interiéru konceptu Monster Cabaret, s nímž česká společnost LASVIT prezentovala vlastní skleněné instalace s tématikou monster a strašidel na milánském týdnu designu. Výstava v divadle Teatro Gerolamo byla doplněna show s tématikou kabaretu a vystoupením burleskních tanečnic.

Naše společnost dodala speciální koberce Pointex používané nejčastěji právě při výstavách, veletrzích, módních přehlídkách a dalších jednorázových akcích. Tkanina Timeless se vyrábí v 72 barevných variantách, my jsme použili černou a antracitovou barvu. Antracitové koberce byly instalovány jednak v hledišti, přímo pod monumentální sochou Independant Maxima Velčovského, a také na ochozech a v lóžích ve všech patrech divadla. Černý koberec pak přesně kopíroval tvary výstavních pultů, na nichž byly umístěny skleněné objekty. Prostor byl velmi členitý, se spoustou sloupků a nejrůznějších výstupků a vše bylo třeba vyřezat přesně na míru.

Těší nás, že celý koncept získal cenu Milano Design Award za nejlepší instalaci!

Aktuality

Designové koberce OBJECT CARPETDesignové koberce OBJECT CARPET

Designové koberce OBJECT CARPET

Na poli zátěžových a rezidenčních celoplošných koberců byste jen ztěží hledali originálnější designy než jaké mají koberce OBJECT CARPE..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?