I.D.C. Holding, Praha

tkaný vinyl Fitnice, vinylová podlaha SimpLay
© BOCA
Firemní kanceláře s podlahou z tkaného vinylu Fitnice, reference BOCA Group.

Přáním zákazníka – výhradního dovozce trvanlivého pečiva a cukrovinek na český trh – bylo nahradit již esteticky i funkčně zastaralé povrchy z PVC ve všech prostorách sídla společnosti. Ty zabírají přibližně 650 m2, polovinu patra v administrativní budově, v níž má firma ústředí.

Z materiálů, které přicházely v úvahu pro tento typ zakázky, byly vybrány dva, každý ještě ve dvou barevných odstínech. Vinylová podlaha SimpLay byla jasnou volbou do kuchyňky a na toalety – splňuje vysokou třídu zátěže do frekventovaných komerčních prostorách, navíc se snadno udržuje. Vzor betonové dlažby (Dark Grey Concrete a Light Gray Concrete) výtečně doplnil jak minimalistický šedobílý interiér toalet, tak jídelní část kuchyňky s výraznou designovou tapetou a doplňky. Celkem jsme instalovali přes 100 m2 odolné vinylová podlahy SimpLay.

Větší část prostor (cca 500 m2) jsme pokryli méně obvyklou podlahovou krytinou – tkaným vinylem Fitnice od španělské firmy Vertisol. Tento vizuálně atraktivní materiál má nejen potřebnou odolnost, ale je i přirozeně protiskluzový a dokáže pohlcovat kročejový hluk. Fitnice Wicker v odstínu Listen a Fitnice Chroma v odstínu Macchiato mají jemně odlišnou strukturu i barevnost, ale vzájemně se dobře doplňují a i přes svůj výrazný vzhled nijak nepotlačují celkové vyznění navržených interiérů.

Prostory nebyly nikterak zvlášť členité - jednotlivé kanceláře, zasedací místnosti i zázemí mají většinou klasické obdélníkové půdorysy. Přechody mezi místnostmi jsme se rozhodli neřešit klasickými prahy, ale nahradili jsme je úzkými stříbrnými lištami, které celý design pozvedly ještě o úroveň výš.

Aktuality

Tkaný vinyl Fitnice jako moderní podlaha.Tkaný vinyl Fitnice jako moderní podlaha.

Nové barvy Fitnice Floor Wicker

Na trh přichází 6 nových barevných kombinací podlahové krytiny Fitnice Wicker. Tato řada byla dříve dostupná pouze v decentních zemitýc..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?