Showroom TON, Ostrava

kaučuková podlaha Artigo
© BOCA
Kaučuková podlaha Artigo v showroomu TON Ostrava, dodavatel BOCA Group Praha.

Showroom TON v Ostravě v těsné blízkosti OC Nová Karolina vznikl jako zcela nový prostor pro prezentaci firmy, když původní prostor přestal vyhovovat.

Prodejna/showroom je situována ve dvou patrech. V přízemí byl jako podlahová krytina zvolen kaučuk, prvnímu patru pak dominují klasická dřevěná prkna. Kaučuk od našeho italského dodavatele Artigo má vlastnosti, které ho předurčují k použití právě do frekventovaných komerčních prostor, jako je třeba tento showroom. Jde především o vysokou odolnost (třídy zátěže 23, 34 a 43, tedy včetně nejvyšší průmyslové zátěže), skvělé akusticko-izolační vlastnosti a snadnou údržbu. Kaučuková podlaha je zároveň příjemně měkká a pružná, takže poskytuje vyšší pochozí komfort než tvrdší materiály. Vítaným bonusem je i fakt, že je 100% recyklovatelná a vyrobená z ekologicky nezávadných materiálů.

Z 30 barevných variant, v nichž je typ Artigo Multifloor Nd-Uni k dispozici, byla vybrána barva Slate – tmavě šedá, která dobře souzní s jednoduchými betonovými stěnami a zároveň nechá vyniknout barvám a tvarům vystaveného nábytku. Kaučuk jsme pokládali v rolích (k dispozici je i ve čtvercích) a celkem jsme instalovali 170 m2.

Aktuality

Designové koberce OBJECT CARPETDesignové koberce OBJECT CARPET

Designové koberce OBJECT CARPET

Na poli zátěžových a rezidenčních celoplošných koberců byste jen ztěží hledali originálnější designy než jaké mají koberce OBJECT CARPE..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?