Potrefená husa Národní třída, Praha

vinylové podlahy Expona a Polysafe
© BOCA
Potrefená husa, Praha, vinylové podlahy

Síť oblíbených restaurací Potrefená husa vzniká pod hlavičkou společnosti Staropramen po celé střední Evropě. Zakládají si na čerstvých surovinách, širokém výběru točených piv, příjemné obsluze a moderním interiéru. V několika pobočkách Potrefené husy BOCA realizovala podlahy, mimo jiné i na Národní třídě v Praze.

V interiéru restaurace vás na první pohled zaujmou pivní knihovny na stěnách a dominantní barový pult u hlavního vchodu. V celém prostoru vládne příjemná atmosféra podtržená ambientním osvětlením a hojně použitým dekorem dřeva.

Vinylová podlaha v dekoru dřeva na place

Na podlahu vyvýšeného sezení pro hosty a do 2 menších salónků byla zvolená zátěžová vinylová podlaha v dekoru dřeva Expona Commercial Wood Smooth od německého výrobce Objectflor. Podlaha ve tvaru lamel má jemnou embosovanou povrchovou strukturu, která věrně imituje dřevo. Podlahová krytiny byla vybírána s ohledem na vysoký stupeň zátěže v restauračním podniku, vinylová podlaha Expona Commercial splňuje třídu zátěže 42, tedy vysokou zátěž v komerčních a střední zátěž v průmyslových prostorech, je tak odolná proti otěru a má dlouhou životnost. Navíc se vinylová podlaha snadno udržuje, což je při každodenním úklidu velkým benefitem.

Protiskluzová vinylová podlaha v zázemí

Za barový pult byla kvůli bezpečnosti vybrána speciální vinylová podlaha s protiskluzovou úpravou Polysafe Standard PUR v neutrální šedé barvě rovněž od dodavatele Objectflor. Díky silné polyuretanové vrstvě je podlaha vysoce odolná a snadno udržovatelná. Protiskluzové vlastnosti zajišťují bezpečí personálu restaurace na každém kroku.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?