Vodafone, One Net Center, Praha-Stodůlky

tkaný vinyl Fitnice
© BOCA
Tkaný vinyl Fitnice v klientském centru Vodafone, podlahy BOCA Praha.

V klientském centru Vodafone One Net Center si zákazník přál do stávající podlahy ze šedých čtverců tkaného vinylu Fitnice vložit nové barevné tvary. Zvolena byla firemní barva – červená, materiál zůstal stejný, tedy tkané PVC, pouze se místo čtverců zvolila varianta v rolích. Navrženo bylo hned několik nových prvků, které jsme vyřezali vodním paprskem a vložili do původní šedé podlahy. Do prostor se stolkem a křesílky jsme přidali červenou elipsu, aby se výrazněji vymezila relaxační zóna. Po celém klientském centru jsme pak v podlaze vyřízli a vložili novou červenou „cestičku“, která se vine po obvodu celé místnosti. Okraje cesty jsou olemovány stříbrnou lištou, což ve výsledku vypadá velmi efektně a přechod mezi oběma barvami je výrazněji ohraničený.

Náročnější bylo samotné logo Vodafone, které si zákazník přál umístit na plochu podlahy. To jsme vyřízli v přesně stanovených rozměrech a firemních barvách a vložili do vrcholu velkého trojúhelníku situovaného ve vnitřním prostoru klientského centra.

Výsledkem těchto změn je citelné zlepšení orientace v prostoru klientského centra a v neposlední řadě i lepší barevné sladění s firemní identitou Vodafone.

Aktuality

Kobercové dílce ZigZagKobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag od firmy Fletco jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší dvěma zubatými okraji, díky kt..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?