Příprava podkladu pro instalaci koberců a podlahových krytin

Příprava podkladu pro instalaci koberců a podlahových krytin

Proč je důležitá kvalitní příprava podkladu?

• Neodborně či jinak špatně provedená příprava podkladu pro pokládku jakékoliv podlahové krytiny se dříve či později projeví na krytině samotné - vykreslováním podkladu, skvrnami na podlaze způsobenými nevhodně užitou chemií nebo třeba viditelnými výškovými rozdíly.

• Kvalitní podklad je zároveň nesmírně důležitý pro životnost podlahové krytiny či koberce. Náklady vynaložené na přípravu podkladu se vždy vrátí v podobě delší životnosti krytiny.

• Špatně provedená příprava podkladu často také znemožňuje uznání reklamace poškození krytiny, pokud vzniklo v důsledku nekvalitní přípravy podkladu.

Jak to děláme my:

• Veškeré práce provádějí pouze naši odborně proškolení interní zaměstnanci, za jejichž profesionální i lidský přístup můžeme dát ruku do ohně.

Používáme výhradně vlastní stroje a nástroje, které udržujeme v bezvadném stavu, aby kvalita následně instalovaného koberce či podlahové krytiny nebyla ohrožena použitím špinavých či špatně fungujících nástrojů.

• Neděláme kompromisy ani při výběru chemických prostředků, jež se používají při přípravě podkladu - spoléháme se na kvalitní značkovou podlahářskou chemii, kterou máme vyzkoušenou a víme, jak s ní pracovat.

• Díky 25 letům zkušeností v oboru nás jen tak něco nepřekvapí a jsme schopni vyřešit každý problém, který může při přípravě povrchu nastat.

Aktuality

Boca praha facebook pinterest instagramBoca praha facebook pinterest instagram

BOCA na sociálních sítích

Nyní nás najdete i na vybraných sociálních sítích. O naše aktuality, novinky v produktech i mezi dodavateli, zdařilé realizace, tre..

Domotex 2016 veletrh HannoverDomotex 2016 veletrh Hannover

Veletrh Domotex 2016

O veletrhu Domotex Německý Hannover hostil v uplynulých dnech již tradiční veletrh podlahových krytin Domotex. Více než 1400 vystavo..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?