Pokládka koberců a podlahových krytin

Odborná pokládka koberců a podlahových krytin.

Naše zásady při pokládce koberců a podlahových krytin:

• Vždy zkontrolujeme kvalitu připraveného podkladu - dobře připravený podklad je základní podmínkou pro pěkný vzhled a dlouhou životnost koberce či jiné podlahové krytiny.

• Stejně jako přípravu podkladu i samotnou pokládku provádějí naši interní, profesionálně proškolení zaměstnanci, za jejichž práci ručíme. Organizujeme pro ně i odborná školení, aby jejich práce odpovídala nejnovějším trendům v podlahářském oboru.

• Na vlastní zdroje spoléháme i u techniky, což nám zaručuje mimo jiné větší flexibilitu. Nástroje a zařízení používaná při pokládce udržujeme v čistotě a v perfektním technickém stavu.

• Nešetříme ani na podlahové chemii - pracujeme jen s vysoce kvalitními přípravky, které odebíráme od našich stálých dodavatelů, s nimiž máme dlouhodobě dobré zkušenosti.

• Spolupracujeme vždy jen s dodavateli, kteří působí v tomto oboru dlouhou dobu a své produkty stále zdokonalují, aby dostály stále vyšším kvalitativním nárokům.

• Jsme schopni provádět instalace koberců a podlahových krytin v jakémkoliv dohodnutém čase, vždy se snažíme vycházet našim zákazníkům maximálně vstříc a je-li to oboustranně možné, pracujeme i v nestandardní denní dobu.

Aktuality

Tkaný vinyl Fitnice jako moderní podlaha.Tkaný vinyl Fitnice jako moderní podlaha.

Nové barvy Fitnice Floor Wicker

Na trh přichází 6 nových barevných kombinací podlahové krytiny Fitnice Wicker. Tato řada byla dříve dostupná pouze v decentních zemitýc..

Lněné koberce Secrets of LinenLněné koberce Secrets of Linen

Lněné koberce s rodokmenem

V naší nabídce najdete belgické ručně vyráběné koberce Secrets of Linen. Za jejich výrobou se skrývá příběh o blankytně modré bylině jm..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?