Microtopping - Ideal Work, designová cementová stěrka

Dodavatel: Ideal Work, designové cementové stěrky a betonové podlahy, Itálie

Podlahová a pohledová cementová stěrka Microtopping

Microtopping je dekorativní cementová stěrka z produkce italské firmy Ideal Work, která v tloušťce pouhých 2-3 mm dokáže změnit jakýkoliv pevný povrch ve zcela nový. Technologicky jde o směs tekutých polymerů a speciálně zušlechtěného cementu, díky nimž má tento materiál zcela unikátní vlastnosti – je elastický, vysoce přilnavý, odolný a bezespárový.

Neobyčejná přilnavost a odolnost jde ruku v ruce s nadčasovým vzhledem, vhodným pro komerční i rezidenční prostory. Microtopping může být aplikován nejen na podlahy a stěny, ale i na schody, kuchyňské linky, barové pulty a do sprchových koutů – je skvělou volbou všude tam, kde vyniknou čisté linie a jednolitá plocha bez výrazných přechodů. Moderní a originální estetika tohoto materiálu je založena především na ruční aplikaci a atraktivním přírodním vzhledu.

Povrch je voděodolný, otěruvzdorný, bez problémů vydrží vystavení venkovním povětrnostním podmínkám i UV záření – Microtopping je tedy ideálním materiálem pro použití na terasy, chodníky, kolem bazénů, na lavičky a podobně. Zároveň splňuje vysoké hygienické a ekologické normy. Díky různorodosti jeho zpracování, ale i případnému použití speciálních pigmentů, reaktivních barviv Acid Stain či technik povrchových úprav pak můžeme dosáhnout pestré palety barev i efektů.

Chcete-li se o kvalitách Microtoppingu přesvědčit na vlastní oči, zavítejte do našeho showroomu, v němž máme podlahu upravenou právě touto stěrkou.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?