Nové designy luxusních koberců JoV

Luxusní ručně vyráběné kusové koberce JoV, dodavatel BOCA Group Praha.

Belgická společnost JoV je naším dodavatelem luxusních kusových koberců z těch nejkvalitnějších přírodních materiálů. V jejich kolekci najdete pouze ručně vyráběné kousky s důrazem na detail a kvalitu provedení. Každý koberec je tak vlastně jedinečným originálem, který vnáší do interiéru specifický nádech, jemně jej dotváří či naopak výrazně definuje.

Ve výběru koberce JoV máte velmi široké možnosti – zvolit si můžete materiál (vlna, hedvábí, len, mohér, bavlna), barvu i design. To samé platí pro rozměry – na přání zákazníka je možné vyrobit téměř jakýkoliv tvar i rozměr.

Designů, které má JoV v zásobě, je sice omezené množství, ale nabídka se samozřejmě s časem obměňuje a jen za poslední dobu přibylo hned několik novinek. Příkladem budiž třeba design Tridon (trojúhelníky s odlišnou strukturou povrchu), Bricks (do pásů poskládané cihličky), Trace (šikmé pruhy o různé síle), Boules (úzké proužky a puntíky) nebo Blur (jemné stylizované kosočtverce). K dispozici jsou i speciální návrhy od renomovaných designérů – například koberce The Hidden Stockholm od návrhářského studia Form Us With Love jsou vyrobené v Portugalsku z té nejlepší novozélandské vlny. Nebo kolekce Geometria od belgického návrháře Bena Beirense, která pracuje s jednoduchým motivem pruhů a oživuje je s využitím diagonální perspektivy, práce s vrstvami a barvami.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?