Kusové koberce z tkaného vinylu Fitnice rugs

Kusové koberce z tkaného vinylu Fitnice rugs, podlahy BOCA Group Praha.

Tkaný vinyl je bezesporu moderní podlahovou krytinou, která v sobě snoubí vysokou odolnost vinylu a tradiční vzhled tkaných koberců. K dispozici jsou různé barvy a vzory, vinyl se dodává i v různých formátech (role, čtverce, lamely, kosočtverce, trojúhelníky a další). Toužíte-li po menším kusovém koberci ať už do interiéru nebo exteriéru, dokáže tkaný vinyl vyřešit i toto přání.

Kusové koberec Fitnice Rugs se dodávají buďto ve standardních tvarech a rozměrech, nebo je možné vyrobit je i individuálně podle přání zákazníka. Standardní jsou dva tvary – kruh a obdélník, rozměrů je více (kruh průměr 140 a 180 cm, obdélník o rozměrech 60 x 120, 180 x 120, 170 x 240, 200 x 300 a 194 x 300 cm). Vybrat si lze z několika typů bordur či jiného zakončení okrajů.

Výhod, které tyto kusové koberce Fitnice Rugs nabízejí, je hned několik:

• Vysoká odolnost

• Originální vzhled

• Přirozený protiskluz

• Snadná údržba

V našem BOCA showroomu si můžete na vlastní oči prohlédnout vzorky všech typů tkaného vinylu, z nichž můžete mít kusový koberec dle vlastního výběru.

Aktuality

Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.

Nástěnné tkaniny Fitnice Wall

Představujeme vám náš zcela nový produkt - nástěnné vinylové tkaniny Fitnice Wall. Jde o nástěnnou krytinu z tkaného vinylu od našeho e..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?