Microverlay – designová stěrka na podlahy i stěny

Cementová stěrka Microverlay na podlahy a stěny, různé efekty, dodavatel BOCA Group Praha.

Cementová stěrka Microverlay od našeho italského dodavatele Isoplam je univerzálním řešením nejen pro podlahy či stěny, ale i pro další pevné povrchy (kuchyňské linky, barové pulty atd.) - ať už v interiéru či exteriéru. Výsledný povrch je díky ruční aplikaci vždy unikátní, navíc s odstínem dle vašeho přání. Italská cementová stěrka Microverlay je dokonce snadno a rychle aplikovatelná i na téměř jakýkoliv stávající pevný podklad. Funguje i jako vynikající alternativa klasického pohledového betonu, který se v moderním bytovém designu prosazuje stále více.

Jaké jsou designové stěrky Microverlay?

• Jsou skvěle přilnavé, lze je nanášet nejen na podlahy a stěny, ale i schody, kuchyňské linky, barové pulty, stoly a další hladké a pevné povrchy.

• Možnosti individuálního přizpůsobení povrchů Microverlay jsou téměř neomezené - můžete si vybrat z velkého množství barev s různou intenzitou, či nechat podlahu kreativně obarvit reaktivními barvivy.

• Lité podlahy ze stěrek Microverlay jsou nadčasově krásné, jejich vzhled je díky ruční aplikaci vždy unikátní a neopakovatelný.

• Vyznačují se vysokou odolností, a to i vůči povětrnostním vlivům - hodí se tedy nejen do interiérů, ale i exteriérů.

• Jsou voděodolné a ohnivzdorné, aplikují se i v kuchyních, koupelnách a sprchách.

• Jsou velmi praktické, bezesparé, snadno se udržují a péče o ně není nikterak náročná.

• Podlaha se stěrkou Microverlay je vhodná i k instalaci s podlahovým vytápěním.

Kam se stěrky Microverlay hodí?

Microverlay je vynikající volbou pro ty, kdo chtějí celistvý hladký povrch s inovativním a zároveň přirozeným vzhledem. Je ideálním řešením pro prostory moderního a minimalistického designu, dokáže ale vhodně obohatit třeba i klasickou či rustikální architekturu.

Pouhými třemi milimetry tloušťky renovuje Microtopping i stávající povrchy různého původu (beton, stěrka, keramika, dřevo atd.), aniž by bylo třeba je odstraňovat.

Díky svým unikátním vlastnostem je tato podlahová i pohledová stěrka vhodná pro aplikaci v interiéru i exteriéru, na vodorovné i svislé povrchy, jako jsou sádrokartonové desky, zdivo, schody, koupelny, sprchy...

Aktuality

Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.

Nástěnné tkaniny Fitnice Wall

Představujeme vám náš zcela nový produkt - nástěnné vinylové tkaniny Fitnice Wall. Jde o nástěnnou krytinu z tkaného vinylu od našeho e..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?