Vinylová podlaha se vzorem na přání

Vinylová podlaha s vlastním designem, BOCA Group Praha.

Tradiční vzory vinylových podlah, jakými jsou dřevo, kámen či kov, mají nyní konkurenci. Díky pokroku v oblasti digitálního tisku se otevřely zcela nové možnosti a horkou novinkou jsou tištěné vinylové podlahy Absolute z kolekce World of Wonders, u nichž si můžete v podstatě libovolně vybrat vzor. Tuto novinku nabízíme jako výhradní distributor belgické společnosti Beauflor pro Českou republiku.

Možnosti jsou opravdu široké, v galerii najdete jen pár příkladů, ale výsledek záleží spíše na vaší představivosti – ať už si vyberete firemní logo, abstraktní motiv nebo kreslené postavy z dětských filmů. Samotný vzor se tiskne pod průhlednou nášlapnou vrstvu, čímž je zaručena jeho výdrž a zároveň příslušná klasifikace zátěže. Minimální množství této vinylové podlahy jsou 2 role (šířka 4 metry, délka 22 metrů).

Přednosti tištěných vinylových podlah Beauflor:

• Možnost téměř jakéhokoliv designu bez viditelně se opakujícího vzoru

• Nášlapná vrstva 0,7 mm, celková tloušťka 2 mm

• Dodávka v rolích o šíři 4 m a délce 22 m

• Tyto podlahy splňují vysoké třídy zátěže (34 a 43), jsou tedy vhodné do komerčních i průmyslových prostor

• Vhodnost i pro instalaci s podlahovým topením

Kam se mohou tištěné vinylové podlahy instalovat?

Díky tomu, že tištěné vinylové podlahy splňují vysoké třídy zátěže (34 - nejvyšší zátěž v komerčních prostorech, 43 - vysoká zátěž v průmyslových prostorech), mohou se instalovat prakticky kamkoliv – od bytových prostor přes kanceláře, hotely, restaurace a showroomy až po průmyslové provozy.

Aktuality

Lněné koberce Secrets of LinenLněné koberce Secrets of Linen

Lněné koberce s rodokmenem

V naší nabídce najdete belgické ručně vyráběné koberce Secrets of Linen. Za jejich výrobou se skrývá příběh o blankytně modré bylině jm..

Kobercové dílce ZigZagKobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag od firmy Fletco jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší dvěma zubatými okraji, díky kt..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?