Vinylová podlaha se vzorem na přání

Vinylová podlaha s vlastním designem, BOCA Group Praha.

Tradiční vzory vinylových podlah, jakými jsou dřevo, kámen či kov, mají nyní konkurenci. Díky pokroku v oblasti digitálního tisku se otevřely zcela nové možnosti a horkou novinkou jsou tištěné vinylové podlahy Absolute z kolekce World of Wonders, u nichž si můžete v podstatě libovolně vybrat vzor. Tuto novinku nabízíme jako výhradní distributor belgické společnosti Beauflor pro Českou republiku.

Možnosti jsou opravdu široké, v galerii najdete jen pár příkladů, ale výsledek záleží spíše na vaší představivosti – ať už si vyberete firemní logo, abstraktní motiv nebo kreslené postavy z dětských filmů. Samotný vzor se tiskne pod průhlednou nášlapnou vrstvu, čímž je zaručena jeho výdrž a zároveň příslušná klasifikace zátěže. Minimální množství této vinylové podlahy jsou 2 role (šířka 4 metry, délka 22 metrů).

Přednosti tištěných vinylových podlah Beauflor:

• Možnost téměř jakéhokoliv designu bez viditelně se opakujícího vzoru

• Nášlapná vrstva 0,7 mm, celková tloušťka 2 mm

• Dodávka v rolích o šíři 4 m a délce 22 m

• Tyto podlahy splňují vysoké třídy zátěže (34 a 43), jsou tedy vhodné do komerčních i průmyslových prostor

• Vhodnost i pro instalaci s podlahovým topením

Kam se mohou tištěné vinylové podlahy instalovat?

Díky tomu, že tištěné vinylové podlahy splňují vysoké třídy zátěže (34 - nejvyšší zátěž v komerčních prostorech, 43 - vysoká zátěž v průmyslových prostorech), mohou se instalovat prakticky kamkoliv – od bytových prostor přes kanceláře, hotely, restaurace a showroomy až po průmyslové provozy.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?