Čisticí prostředky James na koberce a podlahové krytiny

Čisticí prostředky James na koberce a podlahové krytiny, podlahy BOCA Group.

Do našeho sortimentu v nedávné době přibyly zcela nové produkty – jde o čisticí a ochranné prostředky James stejnojmenné nizozemské společnosti. Ta existuje už od roku 1927 a v současné době nabízí široké portfolio přípravků na nejrůznější povrchy: přírodní i syntetické koberce a potahy, vinyl, PVC, voděodolné povrchy, jako je linoleum, keramické dlaždice, epoxidové podlahy, kaučukové podlahy a dlažby z přírodního nebo umělého kamene. Najdete zde přípravky jak k likvidaci akutních skvrn, tak pro každodenní údržbu, nebo pro tvorbu ochranné vrstvy.

Díky pečlivému testovaní poskytují všechny čisticí prostředky James maximální účinek bez poškození čištěného povrchu. S využitím jednoduché informační tabulky James Staindisc můžete navíc před každým čištěním snadno zjistit, jaký konkrétní výrobek na danou nečistotu použít.

Součástí nabídky čisticích prostředků James je například i praktický základní balíček pro údržbu koberců a potahů, obsahující 3 produkty, bavlněný hadřík a disk s instrukcemi. Některé produkty jsou k dispozici ve velkých pěti- či deseti litrových baleních vhodných pro používání v komerčních provozech.

Aktuality

společnost BOCA podlahové krytiny Prahaspolečnost BOCA podlahové krytiny Praha

BOCA včera, dnes a zítra

Po bezmála 25 letech působení naší společnosti BOCA na domácím trhu podlahových krytin uzrál čas podělit se s vámi o něco málo z naší h..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?