Čisticí prostředky James na koberce a podlahové krytiny

Čisticí prostředky James na koberce a podlahové krytiny, podlahy BOCA Group.

Do našeho sortimentu v nedávné době přibyly zcela nové produkty – jde o čisticí a ochranné prostředky James stejnojmenné nizozemské společnosti. Ta existuje už od roku 1927 a v současné době nabízí široké portfolio přípravků na nejrůznější povrchy: přírodní i syntetické koberce a potahy, vinyl, PVC, voděodolné povrchy, jako je linoleum, keramické dlaždice, epoxidové podlahy, kaučukové podlahy a dlažby z přírodního nebo umělého kamene. Najdete zde přípravky jak k likvidaci akutních skvrn, tak pro každodenní údržbu, nebo pro tvorbu ochranné vrstvy.

Díky pečlivému testovaní poskytují všechny čisticí prostředky James maximální účinek bez poškození čištěného povrchu. S využitím jednoduché informační tabulky James Staindisc můžete navíc před každým čištěním snadno zjistit, jaký konkrétní výrobek na danou nečistotu použít.

Součástí nabídky čisticích prostředků James je například i praktický základní balíček pro údržbu koberců a potahů, obsahující 3 produkty, bavlněný hadřík a disk s instrukcemi. Některé produkty jsou k dispozici ve velkých pěti- či deseti litrových baleních vhodných pro používání v komerčních provozech.

Naše služby by nebyly kompletní bez nabídky profesionálního čištění koberců a dalších podlahových krytin z našeho portfólia. Chcete-li ..

Aktuality

Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.

Nástěnné tkaniny Fitnice Wall

Představujeme vám náš zcela nový produkt - nástěnné vinylové tkaniny Fitnice Wall. Jde o nástěnnou krytinu z tkaného vinylu od našeho e..

Nový showroom BOCA v obchodním centru Atrium Flora.Nový showroom BOCA v obchodním centru Atrium Flora.

Otevřeli jsme nový showroom!

Po dlouhých peripetiích s budováním nového showroomu vás konečně můžeme přivítat v krásných nových prostorách na Vinohradské ulici v Pr..

Lněné koberce Secrets of LinenLněné koberce Secrets of Linen

Lněné koberce s rodokmenem

V naší nabídce najdete belgické ručně vyráběné koberce Secrets of Linen. Za jejich výrobou se skrývá příběh o blankytně modré bylině jm..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?