Luxusní ručně vyráběné koberce ITC

Luxusní ručně vyráběné koberce ITC, podlahy BOCA Group Praha.

Holandská společnost ITC založená v roce 1968 patří k leaderům na trhu s luxusními koberci. Ty se vyrábějí převážně z nejrůznějších přírodních materiálů, od sisalu, kokosu, novozélandské vlny přes hedvábí, viskózu až po mořskou trávu a banánová a bambusová vlákna. Většinou jsou ručně vyráběné, tkané i vpichované, s důrazem na kvalitu materiálu i provedení.

Zároveň je možné si většinu koberců objednat jako celoplošné, kusové v pevně daných rozměrech i na míru vyrobené s individuálními rozměry (do šířky 500 cm) i zakončením okrajů. Ty mohou být například v podobě obšití či bordur z různých materiálů (kůže, bavlna, semiš, polyester) a barev – ať už sladěné s kobercem tón v tónu, nebo naopak v kontrastní barvě.

Koberce ITC jsou určené především do rezidenčních prostor, ale některé typy se pokládají i do kancelářských prostor, hotelů, showroomů atd. Celý sortiment je rozdělen do několika kolekcí podle typů koberců. Některé jsou vyrobené z vláken barvených metodou solution dyed, jiné jsou ošetřeny tak, aby byly voděodolné a odolné vůči zašpinění.

Chcete-li si prohlédnout vzorky kusových i celoplošných koberců ITC na vlastní oči, přijďte k nám do showroomu na pražské Floře – rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem.

Aktuality

Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.

Nástěnné tkaniny Fitnice Wall

Představujeme vám náš zcela nový produkt - nástěnné vinylové tkaniny Fitnice Wall. Jde o nástěnnou krytinu z tkaného vinylu od našeho e..

Kobercové dílce ZigZagKobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag od firmy Fletco jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší dvěma zubatými okraji, díky kt..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?