Luxusní ručně vyráběné koberce ITC

Luxusní ručně vyráběné koberce ITC, podlahy BOCA Group Praha.

Holandská společnost ITC založená v roce 1968 patří k leaderům na trhu s luxusními koberci. Ty se vyrábějí převážně z nejrůznějších přírodních materiálů, od sisalu, kokosu, novozélandské vlny přes hedvábí, viskózu až po mořskou trávu a banánová a bambusová vlákna. Většinou jsou ručně vyráběné, tkané i vpichované, s důrazem na kvalitu materiálu i provedení.

Zároveň je možné si většinu koberců objednat jako celoplošné, kusové v pevně daných rozměrech i na míru vyrobené s individuálními rozměry (do šířky 500 cm) i zakončením okrajů. Ty mohou být například v podobě obšití či bordur z různých materiálů (kůže, bavlna, semiš, polyester) a barev – ať už sladěné s kobercem tón v tónu, nebo naopak v kontrastní barvě.

Koberce ITC jsou určené především do rezidenčních prostor, ale některé typy se pokládají i do kancelářských prostor, hotelů, showroomů atd. Celý sortiment je rozdělen do několika kolekcí podle typů koberců. Některé jsou vyrobené z vláken barvených metodou solution dyed, jiné jsou ošetřeny tak, aby byly voděodolné a odolné vůči zašpinění.

Chcete-li si prohlédnout vzorky kusových i celoplošných koberců ITC na vlastní oči, přijďte k nám do showroomu na pražské Floře – rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?