Luxusní ručně vyráběné koberce ITC

Luxusní ručně vyráběné koberce ITC, podlahy BOCA Group Praha.

Holandská společnost ITC založená v roce 1968 patří k leaderům na trhu s luxusními koberci. Ty se vyrábějí převážně z nejrůznějších přírodních materiálů, od sisalu, kokosu, novozélandské vlny přes hedvábí, viskózu až po mořskou trávu a banánová a bambusová vlákna. Většinou jsou ručně vyráběné, tkané i vpichované, s důrazem na kvalitu materiálu i provedení.

Zároveň je možné si většinu koberců objednat jako celoplošné, kusové v pevně daných rozměrech i na míru vyrobené s individuálními rozměry (do šířky 500 cm) i zakončením okrajů. Ty mohou být například v podobě obšití či bordur z různých materiálů (kůže, bavlna, semiš, polyester) a barev – ať už sladěné s kobercem tón v tónu, nebo naopak v kontrastní barvě.

Koberce ITC jsou určené především do rezidenčních prostor, ale některé typy se pokládají i do kancelářských prostor, hotelů, showroomů atd. Celý sortiment je rozdělen do několika kolekcí podle typů koberců. Některé jsou vyrobené z vláken barvených metodou solution dyed, jiné jsou ošetřeny tak, aby byly voděodolné a odolné vůči zašpinění.

Chcete-li si prohlédnout vzorky kusových i celoplošných koberců ITC na vlastní oči, přijďte k nám do showroomu na pražské Floře – rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem.

Bordurování je finální úpravou okrajů koberce či jiné podlahové krytiny (tkané PVC) na přání zákazníka. Zákazníkem vybraný koberec se f..

K obšívání koberců se používá příze různých druhů, materiálů a barev. Nejde jen čistě o designovou - pohledovou úpravu hrany koberce, o..

Zákládání okrajů koberce do rubu je společně s obšíváním a bordurováním jednou z velmi vhodných úprav kusových koberců - vzhledově velm..

Vedle klasických kusových koberců s pevně danými rozměry nebo luxusních koberců vyráběných na zákázku je možné nechat si u nás naformát..

Proč je důležitá kvalitní příprava podkladu? • Neodborně či jinak špatně provedená příprava podkladu pro pokládku jakékoliv podlahové ..

Naše zásady při pokládce koberců a podlahových krytin: • Vždy zkontrolujeme kvalitu připraveného podkladu - dobře připravený podklad j..

Naše služby by nebyly kompletní bez nabídky profesionálního čištění koberců a dalších podlahových krytin z našeho portfólia. Chcete-li ..

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?