Přírodní klasika - dřevěná podlaha Mardegan

Dřevěné podlahy Mardegan - přírodní klasika, dodavatel BOCA Group Praha.

Dřevěná podlaha je bezesporu klasika – ať už jde o vzhled nebo o její užitné vlastnosti, které z ní dělají velmi příjemný podlahový materiál oblíbený snad už po celá staletí. V současné době se opět dostává do popředí zájmu a instaluje se čím dál častěji, nejen do soukromých bytů, ale i do komerčních prostor, které mají působit příjemně, stylově a leckdy i luxusně.

Italský výrobce Mardegan, který naše dřevěné podlahy vyrábí, je rodinný podnik zabývající se výrobou dřevěných podlah a nástěnných obkladů už několik generací. Velký důraz kladou lidé z Mardeganu na šetrnost k životnímu prostředí, používá se pouze dřevo z evropských stromů (dub, třešeň, ořech a akát), které se těží i zpracovává za dodržování příslušných evropských norem.

Samotné podlahy jsou vždy 2vrstvé nebo 3vrstvé a mohou být lamelové, parketové či mozaikové v různě skládaných vzorech. Celý sortiment je rozdělený do 15 kolekcí, v nabídce je 13 různých typů povrchového zpracování (kartáčovaný, pískovaný, katrovaný, ručně hoblovaný atd.) a 144 barevných variant. Nabídka je skutečně omračující, protože jednotlivé parametry lze mezi sebou navzájem kombinovat.

Pokud byste si chtěli dřevěné podlahy či obklady stěn Mardegan prohlédnout na vlastní oči, domluvte si schůzku v našem showroomu na Floře a přijďte si vybrat nebo se jen nechat inspirovat.

Aktuality

Kobercové dílce ZigZagKobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag od firmy Fletco jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší dvěma zubatými okraji, díky kt..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?