Nová kolekce designových koberců s výraznou grafikou

zátěžový koberec podlaha podlahy boca group praha prague object carpet

Trendem dneška je bezesporu customizace a individuální přizpůsobování produktů na míru přáním zákazníků. I náš německý dodavatel Object Carpet se rozhodl jít tomuto trendu naproti a vypustil na trh novou kolekci koberců FORUM s 18 výraznými designy, každý ve 4 barevných variantách a čtyřech typech povrchu (strukturovaná smyčka, tkaný, lesklý velur a velur). Barvy se mohou mírně lišit v závislosti na tom, o jaký povrch se jedná.

Tento kreativní koncept umožňuje architektům a interiérovým designérům libovolně dotvářet prostor s ohledem na přání a potřeby zákazníka, nabízí se mnoho kombinací a možností – na výběr jsou v těchto designech celoplošné koberce, kobercové čtverce nebo dokonce i kusové koberce RugX.

Tyto designové koberce přitom nejsou jen na okrasu, splňují vysoké nároky na provoz ve frekventovaných komerčních prostorách, jako jsou kanceláře, hotely, showroomy a další. Mohou se instalovat nejen do rezidenčních prostor, ale i do míst, kde jsou vystaveny vysoké zátěži, mají třídu zátěže 32 a 33. Všechny typy koberců jsou opatřené rubovou úpravou Acoustic Plus z recyklovaných PET materiálů.

Minimální odebrané množství je u této kolekce 100 čtverečních metrů.

Vlastnosti kolekce FORUM:

• 18 grafických designů ve 4 barvách a 4 typech povrchu (strukturovaná smyčka, tkaný, lesklý velur a velur)

• Možnost celoplošného či kusového koberce nebo kobercových čtverců

• Vhodné do komerčních i rezidenčních prostor

• Třída zátěže 32 a 33

• Rubová úprava Acoustic plus z recyklovaných PET materiálů

• Minimální odebrané množství 100 m2

Aktuality

Kobercové dílce ZigZagKobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag od firmy Fletco jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší dvěma zubatými okraji, díky kt..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?