Nová kolekce designových koberců s výraznou grafikou

zátěžový koberec podlaha podlahy boca group praha prague object carpet

Trendem dneška je bezesporu customizace a individuální přizpůsobování produktů na míru přáním zákazníků. I náš německý dodavatel Object Carpet se rozhodl jít tomuto trendu naproti a vypustil na trh novou kolekci koberců FORUM s 18 výraznými designy, každý ve 4 barevných variantách a čtyřech typech povrchu (strukturovaná smyčka, tkaný, lesklý velur a velur). Barvy se mohou mírně lišit v závislosti na tom, o jaký povrch se jedná.

Tento kreativní koncept umožňuje architektům a interiérovým designérům libovolně dotvářet prostor s ohledem na přání a potřeby zákazníka, nabízí se mnoho kombinací a možností – na výběr jsou v těchto designech celoplošné koberce, kobercové čtverce nebo dokonce i kusové koberce RugX.

Tyto designové koberce přitom nejsou jen na okrasu, splňují vysoké nároky na provoz ve frekventovaných komerčních prostorách, jako jsou kanceláře, hotely, showroomy a další. Mohou se instalovat nejen do rezidenčních prostor, ale i do míst, kde jsou vystaveny vysoké zátěži, mají třídu zátěže 32 a 33. Všechny typy koberců jsou opatřené rubovou úpravou Acoustic Plus z recyklovaných PET materiálů.

Minimální odebrané množství je u této kolekce 100 čtverečních metrů.

Vlastnosti kolekce FORUM:

• 18 grafických designů ve 4 barvách a 4 typech povrchu (strukturovaná smyčka, tkaný, lesklý velur a velur)

• Možnost celoplošného či kusového koberce nebo kobercových čtverců

• Vhodné do komerčních i rezidenčních prostor

• Třída zátěže 32 a 33

• Rubová úprava Acoustic plus z recyklovaných PET materiálů

• Minimální odebrané množství 100 m2

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?