Svatební koberce, běhouny a dekorační látky

Koberce a látky pro svatby a slavnostní příležitosti, podlahy BOCA Group Praha.

Aktuální koronavirová situace konečně dovolila pořádání svateb v takové podobě, jak jsme zvyklí, a tak přicházíme s nabídkou textilií, které jsou určené speciálně k tomuto slavnostnímu účelu. V našem sortimentu najdete pro váš svatební den jednorázové koberce a látky v nejrůznějších barvách, se třpytkami, se svatebními motivy nebo si dokonce můžete nechat vyrobit koberec i podle vlastního návrhu.

Co všechno na svatební obřad nabízíme?

Svatební koberce a běhouny

Naše svatební koberce jsou určené k pokrývání podlah buďto celoplošně, nebo i v podobě klasických běhounů.

Potahové a dekorační látky

S dekoračními svatebními textiliemi lze vykouzlit svatební atmosféru přesně takovou, jakou si představujete. Slavnostní prostředí svatebního dne dokáží podpořit například závěsy, ubrusy či dělicí stěny.

Zároveň je u některých kvalit možné vyrobit koberec/běhoun i dekorační/potahovou látku ve stejném designu. Můžete tady mít například sladěný koberec a dekorační látky určené kamkoliv do prostoru, například jako zástěny, závěsy, ubrusy atd…

Co přináší naše svatební kolekce:

Velký výběr barev

Koberce i látky můžete vybírat z mnoha barev – od čistě bílých přes módní slonovou kost až po třpytivé zlaté, stříbrné či jakékoliv metalické barvy. Totéž platí i pro povrchy – můžete mít dekorační látky jednoduše hladké, plyšové či s glittery a třpytkami, záleží jen na vašich preferencích.

Individuální motivy na přání

Již od 1 role je možné vyrobit látku či koberec s vlastní barvou či designem. Můžete popustit uzdu své fantazii a nechat si vyrobit svatební tkaninu s vašimi křestními jmény, iniciály či s nejrůznějšími ornamenty.

Vynikající poměr cena/výkon

Vzhledem k tomu, že jde o jednorázově použitelné koberce a látky, je tomu přizpůsoben i poměr cena/výkon.

Vysoká odolnost

Materiály jsou vhodné jak do interiéru, tak i do exteriéru, nevadí jim venkovní povětrnostní podmínky.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?