Kaučukové podlahy Artigo v našem sortimentu

Kaučukové podlahy Artigo

V našem sortimentu přibyly italské kaučukové podlahy Artigo, které bychom vám rádi představili blíže. Vynikají zejména jednoduchou krásou, pestrou paletou barev a skvělými užitkovými vlastnostmi:

• Jsou měkké a příjemné na došlap.

• Dokáží tlumit kročejový hluk.

• Splňují nejvyšší třídy zátěže, jsou voděodolné a nenasákavé.

• Jsou naprosto ekologické, neobsahuje ftaláty, formaldehyd ani halogeny, pouze směs přírodního kaučuku, minerálů, rostlinných vláken a olejů.

Vybírat si můžete hned z několika řad kaučukových podlah, schodnic i doplňků tak, jak je ve svém katalogu Artigo prezentuje:

Plansystem - řada hladkých kaučukových podlah s různými vzory v dokonalém barevném podání

Studsystem - řada reliéfních kaučukových podlah, mezi které patří i klasická penízková podlaha nebo nádherná "pruhovaná" podlaha Ebony

Speciální kaučukové podlahy s antistatickými a vodivými vlastnostmi. Tyto podlahy jsou vynikající volbou na specializovaná pracoviště, kde jsou tyto vlastnosti nezbytnou podmínkou bezpečného provozu.

Průmyslové kaučukové podlahy s embosovaným povrchem, které jsou (jak už název napovídá) vhodné zejména pro instalaci v průmyslových objektech.

Kaučukové schodnice - speciálně vytvořené kaučukové podlahy pro snadnou instalaci na schody a schodiště

• V poslední kategorii najdete nezbytné doplňky kaučukových podlah jako svařovací šňůry, lišty na nášlapné schodové hrany, boční sokly ke schodištím a podlahám atd.

V detailech jednotlivých produktů se dozvíte více i o trojí povrchové úpravě kaučukových podlah Artigo - úpravě PRO, která nejvíce redukuje budoucí náklady na údržbu; úpravě TXL, která je redukuje o něco méně, a úpravě Standard, u které rostou náklady na údržbu s přibývajícím časem nejvíce.

Aktuality

Kobercové dílce ZigZagKobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag od firmy Fletco jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší dvěma zubatými okraji, díky kt..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?