Kaučukové podlahy Artigo v našem sortimentu

Kaučukové podlahy Artigo

V našem sortimentu přibyly italské kaučukové podlahy Artigo, které bychom vám rádi představili blíže. Vynikají zejména jednoduchou krásou, pestrou paletou barev a skvělými užitkovými vlastnostmi:

• Jsou měkké a příjemné na došlap.

• Dokáží tlumit kročejový hluk.

• Splňují nejvyšší třídy zátěže, jsou voděodolné a nenasákavé.

• Jsou naprosto ekologické, neobsahuje ftaláty, formaldehyd ani halogeny, pouze směs přírodního kaučuku, minerálů, rostlinných vláken a olejů.

Vybírat si můžete hned z několika řad kaučukových podlah, schodnic i doplňků tak, jak je ve svém katalogu Artigo prezentuje:

Plansystem - řada hladkých kaučukových podlah s různými vzory v dokonalém barevném podání

Studsystem - řada reliéfních kaučukových podlah, mezi které patří i klasická penízková podlaha nebo nádherná "pruhovaná" podlaha Ebony

Speciální kaučukové podlahy s antistatickými a vodivými vlastnostmi. Tyto podlahy jsou vynikající volbou na specializovaná pracoviště, kde jsou tyto vlastnosti nezbytnou podmínkou bezpečného provozu.

Průmyslové kaučukové podlahy s embosovaným povrchem, které jsou (jak už název napovídá) vhodné zejména pro instalaci v průmyslových objektech.

Kaučukové schodnice - speciálně vytvořené kaučukové podlahy pro snadnou instalaci na schody a schodiště

• V poslední kategorii najdete nezbytné doplňky kaučukových podlah jako svařovací šňůry, lišty na nášlapné schodové hrany, boční sokly ke schodištím a podlahám atd.

V detailech jednotlivých produktů se dozvíte více i o trojí povrchové úpravě kaučukových podlah Artigo - úpravě PRO, která nejvíce redukuje budoucí náklady na údržbu; úpravě TXL, která je redukuje o něco méně, a úpravě Standard, u které rostou náklady na údržbu s přibývajícím časem nejvíce.

Kaučuková podlaha Kayar, vinylové lamely Expona Design
© BOCA
Kaučukové podlahy Kayar a Multifloor Nd-Uni
© BOCA

Aktuality

Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.

Nástěnné tkaniny Fitnice Wall

Představujeme vám náš zcela nový produkt - nástěnné vinylové tkaniny Fitnice Wall. Jde o nástěnnou krytinu z tkaného vinylu od našeho e..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?