Luxusní, ručně vyráběné koberce JoV

luxusní ručně vyrobené přírodní koberce

S radostí představujeme našeho nového exkluzivního dodavatele, belgickou rodinnou společnost JoV. Poprvé jsme se setkali během belgického Biennale Interieur a jejich výrobky nás nevídaně oslovili svým vzhledem, kvalitou zpracování i materiálů. Dalo by se říci, že společnosti Boca a JoV fungují na jedné vlně. Vlně vysoké kvality produktů, služeb a vstřícnosti k zákazníkům. Proto nás těší, že můžeme společnost JoV zastupovat na českém trhu.

Společnost JoV

JoV vyrábí jedinečné, luxusní kusové koberce. Zpracováním mimořádně kvalitních přírodních materiálů, společně s belgickým know-how, smyslem pro detail a vášní pro řemeslo, vznikají koberce vynikající svým materiálem, strukturou a zpracováním. Každý koberec vyrobený společností JoV je výjimečným kusem, který dodá prostoru osobitou atmosféru.

Nabídka koberců JoV

Všechny koberce JoV jsou vyrobené z přírodních materiálů té nejvyšší kvality. Najdete mezi nimi koberce, vlněné, hedvábné, lněné, mohérové i bavlněné. V JoV nepodceňují žádný detail, proto jsou jejich koberce ručně tkané, všívané či vázané.

Standardní nabídka společnosti JoV čítá více jak 20 různých druhů koberců. Tyto do puntíku vychytané koberce z produkce JoV pro vás připravili jejich designéři. Stačí si jen vybrat výšku vlasu koberce a jednu ze základních barevných variant, pečlivě zvolených pro každý produkt. Pokud si v základních barvách nevyberete, můžete využít nekonečných možností míchání různých barev. Rozměr koberců JoV není nijak předem definován, koberce se vždy vyrábí na přání zákazníka v jakékoli velikosti a tvaru.

Jedinečná možnost pro kreativce vytvořit si vlastní koberec

Patříte-li mezi kreativní jedince a s kobercem si rádi pohrajete, má pro vás JoV lahůdku: vytvoření vlastního koberce na míru. Omezeni nejste téměř ničím. Inspirujte se ve standardní nabídce JoV a vytvořte vlastní, naprosto originální koberec. Sami si zvolte materiál, barvu, design a tvar nebo jednoduše kombinujte různé produkty JoV. Buďte kreativní a JoV vám to vyrobí. Odměnou pro vás bude jedinečný koberec, odrážející vaši osobnost.

Vzorky barev a koberců v našem showroomu

Volba správné kvality, barvy a jejich kombinace je nanejvýš delikátní záležitost, při které rozhodují i jemné rozdíly. Proto jsou v našem showroomu k dispozici veškeré barevné vzorníky a vzorky koberců, abyste je mohli vidět naživo a vyzkoušet různé barevné kombinace.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?