Luxusní, ručně vyráběné koberce JoV

luxusní ručně vyrobené přírodní koberce

S radostí představujeme našeho nového exkluzivního dodavatele, belgickou rodinnou společnost JoV. Poprvé jsme se setkali během belgického Biennale Interieur a jejich výrobky nás nevídaně oslovili svým vzhledem, kvalitou zpracování i materiálů. Dalo by se říci, že společnosti Boca a JoV fungují na jedné vlně. Vlně vysoké kvality produktů, služeb a vstřícnosti k zákazníkům. Proto nás těší, že můžeme společnost JoV zastupovat na českém trhu.

Společnost JoV

JoV vyrábí jedinečné, luxusní kusové koberce. Zpracováním mimořádně kvalitních přírodních materiálů, společně s belgickým know-how, smyslem pro detail a vášní pro řemeslo, vznikají koberce vynikající svým materiálem, strukturou a zpracováním. Každý koberec vyrobený společností JoV je výjimečným kusem, který dodá prostoru osobitou atmosféru.

Nabídka koberců JoV

Všechny koberce JoV jsou vyrobené z přírodních materiálů té nejvyšší kvality. Najdete mezi nimi koberce, vlněné, hedvábné, lněné, mohérové i bavlněné. V JoV nepodceňují žádný detail, proto jsou jejich koberce ručně tkané, všívané či vázané.

Standardní nabídka společnosti JoV čítá více jak 20 různých druhů koberců. Tyto do puntíku vychytané koberce z produkce JoV pro vás připravili jejich designéři. Stačí si jen vybrat výšku vlasu koberce a jednu ze základních barevných variant, pečlivě zvolených pro každý produkt. Pokud si v základních barvách nevyberete, můžete využít nekonečných možností míchání různých barev. Rozměr koberců JoV není nijak předem definován, koberce se vždy vyrábí na přání zákazníka v jakékoli velikosti a tvaru.

Jedinečná možnost pro kreativce vytvořit si vlastní koberec

Patříte-li mezi kreativní jedince a s kobercem si rádi pohrajete, má pro vás JoV lahůdku: vytvoření vlastního koberce na míru. Omezeni nejste téměř ničím. Inspirujte se ve standardní nabídce JoV a vytvořte vlastní, naprosto originální koberec. Sami si zvolte materiál, barvu, design a tvar nebo jednoduše kombinujte různé produkty JoV. Buďte kreativní a JoV vám to vyrobí. Odměnou pro vás bude jedinečný koberec, odrážející vaši osobnost.

Vzorky barev a koberců v našem showroomu

Volba správné kvality, barvy a jejich kombinace je nanejvýš delikátní záležitost, při které rozhodují i jemné rozdíly. Proto jsou v našem showroomu k dispozici veškeré barevné vzorníky a vzorky koberců, abyste je mohli vidět naživo a vyzkoušet různé barevné kombinace.

Aktuality

BOCA na veletrhu podlahových krytin For Arch.BOCA na veletrhu podlahových krytin For Arch.

BOCA na veletrhu FOR ARCH

Letos jsme se zúčastnili největšího tuzemského stavebního veletrhu FOR ARCH pořádaného na výstavišti v Letňanech PVA EXPO Praha ve dnec..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?