Nekonečné barevné možnosti koberců JoV

kusové koberce na zakázku

Hledáte-li jedinečný, luxusní bytový koberce, pak jste u JoV správně. Zpracováním mimořádně kvalitních přírodních materiálů, společně s belgickým know-how, smyslem pro detail a vášní pro řemeslo, vznikají koberce vynikající svým materiálem, strukturou a zpracováním. Každý koberec JoV je výjimečným kusem, který dodá prostoru osobitou atmosféru.

Nekonečné barevné možnosti koberců JoV

JoV nabízí i mnohem víc než jen základní řadu. Koncept individuálního barevného řešení koberců, kde je možné volit z velmi širokého výběru barev a barvy příze libovolně kombinovat.

Jak to funguje?

Každý produkt/kvalita JoV je složen z odlišného druhu příze (materiálu) nebo z jejich kombinací. Tyto příze mají buď základní barevnou škálu (najdete vždy v popisu produktu) nebo individuální (rozšířené) barevné řešení. Zde je výběr barev širší a navíc je možné je mezi sebou kombinovat (v případě kombinací materiálu). Tento koncept nabízí nespočet barevných řešení, přesně podle vašich představ.

Které produkty JoV nabízí tuto možnost?

Individuální barevné řešení je možné aplikovat na následující produkty/kvality JoV. Za názvem produktu jsou uvedeny typy přízí, ze kterých je produkt vyrobený. Ty zároveň představují rozšířenou barevnou paletu ze které je možné vybírat. Barevnou paletu najdete v galerii níže.

Názorně na příkladu

Zvolím si produkt Brillo, vyrobený kombinací přízí N (vlna) a F (len). Znamená to, že barvy mohu vybírat z palet N a F (níže v galerii) a barvy mezi sebou mohu libovolně kombinovat. Já zvolím barvu N76 (šedá barva) v kombinaci s F34 (vínová barva). Výsledný koberec bude vyroben ze mnou vybraných barev v poměru šedá:vínová 6:2.

BEAU - kombinace příze K (50% hedvábí/50% vlna),M (mohér) a F (len) v poměru 8:4:2

BRILLO - kombinace příze N (vlna) a F (len) v poměru 6:2

CLASS - příze K (50% hedvábí/50% vlna)

FAME - příze F (len)

KOKO - kombinace příze A (vlna) a M (mohér) v poměru 1:14

NAYA (NEW) - příze N (vlna)

NEW BRILLO - kombinace příze N (vlna), M (mohér) a F (len) v poměru 8:4:2

NOVE - kombinace příze R (hedvábí/vlna/len) a M (mohér) v poměru 4:8

PLUS (NEW) - kombinace příze A (vlna) a N (vlna) v poměru 1:6

RANA - příze R (hedvábí/vlna/len)

SALSA - příze M (mohér)

Vzorky barev a koberců v našem showroomu

Volba správné barvy a jejich kombinace je nanejvýš delikátní záležitost, při které rozhodují i jemné rozdíly. Proto jsou v našem showroomu k dispozici veškeré barevné vzorníky a vzorky koberců, abyste je mohli vidět naživo a vyzkoušet různé barevné kombinace.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?